تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ScrollNavigator v5.12.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/17نسخه جدید ScrollNavigator v5.12.0 اضافه شد.

شرکت DeskSoft سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های مدیریت اسکرول ویندوز است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت اسکرول ویندوز امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار ScrollNavigator را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت اسکرول ویندوز است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت اسکرول ویندوز افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون DeskSoft سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت اسکرول ویندوز دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت اسکرول ویندوز هستید نرم افزار ScrollNavigator یکی دیگر از محصولات DeskSoft  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت اسکرول ویندوز بر آورده سازید. نرم افزار ScrollNavigator با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت اسکرول ویندوز همراهی خواهد کرد. نرم افزار ScrollNavigator تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت اسکرول ویندوز برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت اسکرول ویندوز و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ScrollNavigator center

ویژگی های نرم افزار ScrollNavigator :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت اسکرول ویندوز– کاربردی در مدیریت اسکرول ویندوز-انجام مدیریت اسکرول ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر نرم افزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار ScrollNavigator  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   DeskSoftنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت اسکرول ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ScrollNavigator

ScrollNavigator

ScrollNavigator helps you to scroll your documents horizontally and vertically. Simply click and hold down the right (or the middle) mouse button anywhere in a window and move the mouse to scroll the window contents. This saves you the trouble of positioning the mouse cursor over a scroll bar and it allows scrolling both directions at the same time. ScrollNavigator works with all windows that have standard scroll bars (e.g. all office programs, explorer windows and most other applications). ScrollNavigator also adds dynamic acceleration to your mouse wheel. This indispensable feature makes mouse wheel scrolling more accurate when you turn the wheel slowly, and it scrolls your documents much faster when you turn the wheel quickly. Try it out and see how wheel acceleration will make your work much more efficient and enjoyable. Turning the mouse wheel will scroll the window under the mouse cursor instead of the one with the focus, so there is no need for clicking inside the window first, anymore. The back, forward and middle buttons of the mouse can also be customized and sent directly to the window under the mouse cursor.

لینک دانلود