تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار SearchMyFiles v2.91 – Win

SearchMyFiles یک جایگزین برای استاندارد “جستجو برای فایل ها و پوشه ها” ماژول ویندوز است. این اجازه می دهد تا شما به راحتی فایل های موجود در سیستم خود را با استفاده از wildcard، آخرین بار اصلاح شده / ایجاد / آخرین دسترسی، توسط ویژگی های فایل، محتوای فایل (متن یا جستجو باینری) و اندازه فایل جستجو کنید. SearchMyFiles اجازه می دهد تا شما را به یک جستجو بسیار دقیق است که نمی تواند با جستجوی ویندوز انجام شود. به عنوان مثال: شما می توانید تمام فایل های ایجاد شده در 10 دقیقه گذشته را با اندازه 500 تا 700 بایت جستجو کنید. پس از اینکه یک جستجوی را انجام دادید، می توانید یک یا چند فایل را انتخاب کنید و لیست را به فایل text / html / csv / xml ذخیره کنید یا لیست را به کلیپ بورد کپی کنید.  اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم هستید، بی شک نام شرکت SearchMyFiles را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم داده است. نرم افزار SearchMyFiles یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار SearchMyFiles یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم است  که محصول شرکت SearchMyFiles بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم است. نرم افزار SearchMyFiles با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار SearchMyFiles تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار SearchMyFiles می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

App SearchMyFiles center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار SearchMyFiles :– سادگی کار با نرم افزار– دارای یک رابط کاربری استاندارد– شخصی‌سازی تنظیمات پیش از آغاز جستجو– جستجوی دقیق فایل ها بر اساس قواعد مختلف– اجرا بر روی میزان متوسطی از منابع سیستمی– خاتمه سریع جستجو حین ارائه نتایج دقیق-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم– نرم افزار کاربردی جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم-انجام جستجوی تخصصی فایل ها در سیستم با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار SearchMyFiles  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   SearchMyFilesنوع نرم افزار :  ابزار جستجوی تخصصی فایل ها در سیستمنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

SearchMyFiles

SearchMyFiles v2.91

SearchMyFiles is an alternative to the standard "Search For Files And Folders" module of Windows. It allows you to easily search files in your system by wildcard, by last modified/created/last accessed time, by file attributes, by file content (text or binary search), and by the file size. SearchMyFiles allows you to make a very accurate search that cannot be done with Windows search. For Example: You can search all files created in the last 10 minutes with size between 500 and 700 bytes. After you made a search, you can select one or more files, and save the list into text/html/csv/xml file, or copy the list to the clipboard.

لینک دانلود