تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Secret Disk Pro v5.00 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/10نسخه جدید Secret Disk Pro v5.00 اضافه شد.

آیا فایل های حساس یا داده هایی را که می خواهید از چشم های خیره کننده دور نگه دارید، دارید؟ Secret Disk یک فضای روی هارد دیسک شما ایجاد می کند، فقط با یک رمز عبور قابل دسترسی است و نامرئی برای اکسپلورر ویندوز. هنگامی که دیسک رادیویی نصب می کنید، باید رمز عبور (که نباید فراموش کنید) را تنظیم کنید. این یک درایو را با یک نامه مانند Z ایجاد می کند. هنگامی که Secret Disk را باز کنید، رمز ورود صحیح را برای باز کردن پوشه درایو وارد کنید. شما می توانید هر چیزی که دوست دارید در اینجا ذخیره کنید، تا زمانی که فضای دیسک سخت خود را داشته باشید! پوشه را بسته و قفل می کند و از ویندوز حذف می شود. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت پوشه ها و فایل ها افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت پوشه ها و فایل ها دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت پوشه ها و فایل ها هستید نرم افزار Secret Disk Pro ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت پوشه ها و فایل ها بر آورده سازید. نرم افزار Secret Disk Pro با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت پوشه ها و فایل ها به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Secret Disk Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Secret Disk Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir App Secret Disk Pro center

ویژگی های نرم افزار Secret Disk Pro : – سادگی کار با نرم افزار – پنهان سازی فایل ها و پوشه های مهم از دید ویندوز و دیگر کاربران – اعلام هشدار هنگام وارد کردن یک پین اشتباه توسط دیگر کاربران – نمایش فضای تقریبی استفاده شده توسط درایو مجازی بر روی هارد – قفل شدن خودکار سیستم در صورت وارد کردن پسورد اشتباه -محیط بسیار قویی -ابزار بسیار قویی مدیریت پوشه ها و فایل ها – نرم افزار کاربردی مدیریت پوشه ها و فایل ها -انجام مدیریت پوشه ها و فایل ها با در کمترین زمان -و …. مشخصات نرم افزار Secret Disk Pro  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2019 شرکت سازنده :   Secret Group نوع نرم افزار :  ابزار مدیریت پوشه ها و فایل ها نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Secret Disk Pro

Secret Disk Pro v5.00

Do you have sensitive files or data you want to keep away from prying eyes? Secret Disk will create a space on your hard drive, only accessible with a password, and invisible to Windows explorer. When you install Secret Disk, you have to set a password (which you mustn't forget). This will create a 'drive' with a letter like Z. When you open Secret Disk, enter the correct password to open the drive folder. You can store whatever you like in here, as long as you have space on your hard drive! Close and lock the folder, and it will disappear from Windows.

لینک دانلود