تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Secure Eraser Professional v5.101 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/11نسخه جدید Secure Eraser Professional v5.101 اضافه شد.

Secure Eraser Professional یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Secure Eraser  است که در رده نرم افزار های پاک کردن کامل اطلاعات از سیستم قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند.وظیفه ی اصلی این نرم افزار پاک کردن اسناد شما بصورت دائمی است. از آنجا که از هارد دیسک شما حذف شده است، به این معنا نیست که برای همیشه رفته است. تا زمانی که اطلاعات رونویسی نگردد، هر کسی می تواند آن را در هر زمانی بازگرداند. اگر یک کامپیوتر مجددا فروش شده یا پیچیده تر شود، پیچیده تر می شواین مسئله نگران کننده است. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه پاک کردن کامل اطلاعات از سیستم است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های پاک کردن کامل اطلاعات از سیستم امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Secure Eraser Professional را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های پاک کردن کامل اطلاعات از سیستم است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Secure Eraser Professional با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه پاک کردن کاما اطلاعات از سیستم همراهی خواهد کرد. نرم افزار Secure Eraser Professional تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای پاک کردن کاما اطلاعات از سیستم برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه پاک کردن کامل اطلاعات از سیستم و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Secure Eraser Professional center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Secure Eraser Professional :– سادگی کار با نرم افزار– پاک کردن دائمی فایل ها و فوادر ها– فرمت کامل و غیرقابل بازیابی درایو ها– ده ها بار بازنویسی فضای هارد برای جلوگیری از امکان بازیابی– حذف کامل و آزاد سازی فضای دیسک از اطلاعات قبلا حذف شده یا فرمت شده– پشتیبانی از قوی ترین استاندارد ها-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی پاک کردن کامل اطلاعات از سیستم– نرم افزار کاربردی پاک کردن کامل اطلاعات از سیستم-انجام پاک کردن کامل اطلاعات از سیستم با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Secure Eraser Professional  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Secure Eraserنوع نرم افزار :  ابزار پاک کردن کامل اطلاعات از سیستمنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Secure Eraser Professional

Secure Eraser Professional v5.101

Erase Your Documents and Drives Securely. Because it’s been deleted from your hard drive, doesn’t mean it’s gone forever. As long as the information was not overwritten, anyone can restore it at any time. It gets even more complicated, if a computer has been resold or given away.

لینک دانلود