تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار SeriousBit NetBalancer v9.12.9.1868 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/10نسخه جدید SeriousBit NetBalancer v9.12.9.1868 اضافه شد.

در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت پهنای باند و ترافیک اینترنت افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت پهنای باند و ترافیک اینترنت دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت پهنای باند و ترافیک اینترنت هستید نرم افزار SeriousBit NetBalancer ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت پهنای باند و ترافیک اینترنت بر آورده سازید. نرم افزار SeriousBit NetBalancer با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت پهنای باند و ترافیک اینترنت به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار SeriousBit NetBalancer تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار SeriousBit NetBalancer می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

SeriousBit NetBalancer center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار SeriousBit NetBalancer :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت پهنای باند و ترافیک اینترنت– نرم افزار کاربردی مدیریت پهنای باند و ترافیک اینترنت-انجام مدیریت پهنای باند و ترافیک اینترنت با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار SeriousBit NetBalancer  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   SeriousBitنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت پهنای باند و ترافیک اینترنتنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

SeriousBit NetBalancer

SeriousBit NetBalancer v9.12.9.1868

It has always been the concern of Internet users or network users, especially users who have limited volume and speed, to manage their bandwidth consumption. The NetBalancer software is a professional software program that displays bandwidth consumption by programs, network management, and restrictions on all programs running on Windows. You can also apply specific rules on the consumption of software and programs, and by optimizing and prioritizing programs that are running together and used, the quality of multiple use in networks, especially the Internet, is beneficial.

لینک دانلود