تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SharpCrafters PostSharp v5.0.44 Enterprise – Win

به روز رسانی :

96/11/14 نسخه جدید اضافه شد.

SharpCrafters PostSharp نرم افزار SharpCrafters PostSharp یک انتخاب و ابزار بسیار کاربردی و سودمند برای کلیه برنامه نویسان دات نت می باشد که به منظور پاک کردن کدهای اضافه، که سبب می شود تا حافظه بیشتری اشغال شود و درنتیجه اجرای برنامه کندتر گردد، استفاد می شود. از جمله امکانات جالب توجه این نرم افزار جلوگیری از کپی شدن کد در داخل و همچنین سراسر سیستم، امکان حذف کدهای Boilerplate ، اضافه کردن یک مرجع به PostSharp.dll و… می باشد که در نرم افزاری با حجم اندک گرد آمده اند. بنابراین نرم افزار SharpCrafters PostSharp می تواند اولین انتخاب برای برنامه نویسان جنبه گرا باشد که اکنون در اختیار شما می باشد.

سایر مشخصات : این نرم افزار که به ویژه برای برنامه نویسان دات نت طراحی و ارائه شده است توانسته با قرار دادن امکانات و ابزارهایی در اختیار برنامه نویس به هرچه بهینه تر کردن کدها و کم حجم شدن آنها کمک کند تا علاوه بر پیچیده نشدن برنامه به افزایش سرعت آن نیز توجه کند که این امر بسیار مهم و حیاتی می باشد زیرا اگر برنامه ای در حین اجرا کند عمل نماید باعث آزده خاطر شدن کاربر و حتی برنامه نویس می شود. به همین دلیل است که SharpCrafters PostSharp با کاهش دادن کدهای طولانی و انعطاف پذیری بالا مطابق میل کاربر به یکی از بهترین انتخاب های برنامه نویسان تبدیل شده است.

SharpCrafters.PostSharp.center

ویژگی های نرم افزار SharpCrafters PostSharp :– جلوگیری از کپی کد در داخل و سرتاسر سیستم– قابلیت Undo و Redo کردن تغییرات در Object ها– امکان مراقبت کردن از کدها در مقابل ورودی های نامعتبر به وسیله ی Attributes– قابلیت تغییر رابط کاربری برنامه– قابلیت افزودن و ساخت اکستنشن– پشتیبانی از طیف گسترده ای از نسخه های .NET framework– قابلیت اضافه کردن پترن ها و به نمایش گذاشتن آنها برای درک بهتر– امکان تعریف کد به صورت level

SharpCrafters PostSharp

لینک دانلود