تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Sib Icon Editor v5.19 – Win

Sib Icon Editor یک ابزار آیکون کاربر برای ویندوز است. این اجازه می دهد تا برای ایجاد و ویرایش تصاویر آیکون و مدیریت فایل های آیکون و کتابخانه ها. نرم افزار Sib Icon Editor یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های ساخت و ویرایش آیکون است که توسط گروه نرم افزاری Sib طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه ساخت و ویرایش آیکون به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های ساخت و ویرایش آیکون کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Sib Icon Editor به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه ساخت و ویرایش آیکون برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Sib Icon Editor با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه ساخت و ویرایش آیکون هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Sib Icon Editor را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

www.download.ir_Sib Icon Editor center

ویژگی های نرم افزار Sib Icon Editor :– سادگی کار با نرم افزار– ایجاد و ویرایش آیکون های ویندوز 7 در عمق نگی 32 بیتی با کانال آلفای 8 بیتی– کشیدن تصاویر با تنظیم شیب و کاملا شطرنجی– اضافه کردن افکت به تصاویر مانند سایه انداختن، تار کردن، صاف کردن، سیاه و سفید، رنگ آمیزی، چرخش و …– تغییر رنگ تصاویر– ایجاد و مدیریت کتابخانه های آیکون برای ذخیره سازی بهتر و کارآمد تر– تبدیل مستقیم تصاویر در فرمت های گرافیکی مختلف (ICO، ICPR، BMP، JPEG و PNG) به آیکون ها– استخراج تصاویر آیکون به فایل های ICO، ICPR، BMP، JPEG و PNG– استخراج آیکون از فایل های اجرایی ویندوز، کتابخانه ها و فایل های مکان نما متحرک– استخراج آیکون از تمام فایل ها در پوشه ها و زیر پوشه های انتخاب شده و ذخیره آنها به عنوان کتابخانه آیکون– تبدیل آیکون های Mac به فرمت ویندوز-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ساخت و ویرایش آیکون– نرم افزار کاربردی ساخت و ویرایش آیکون-انجام ساخت و ویرایش آیکون با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Sib Icon Editor  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Sib Iconنوع نرم افزار :  ابزار ساخت و ویرایش آیکوننوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Sib Icon Editor v5.19

Sib Icon Editor is a user-friendly icon utility for Windows. It allows to create and edit icon images and manage icon files and libraries.

لینک دانلود