تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Avid Sibelius Ultimate v2019.4.1 Build 1408 x64

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/30نسخه جدید Avid Sibelius Ultimate v2019.4.1 Build 1408 اضافه شد.

نرم افزار قدرتمند Sibelius برای نت نویسی و ساخت موسیقی که به وسیله آن در بسیاری از امور موسیقی می توان نیازهای مختلف را برطرف ساخت . در میان این نرم افزارها می توان به برنامه های میکس ، ساخت ، ویرایش ، نت نویسی و … آهنگ ها اشاره نمود . این نرم افزارها هر یک از ویژگی های مختلفی  برخوردار می باشند و هر یک به منظور خاصی طراحی شده اند . در این مطلب شما را با نرم افزاری در همین زمینه آشنا می کنیم .

Sibelius نام یکی از قویترین نرم افزارهای کامپوزینگ و ساخت موسیقی می باشد که آهنگ سازان به کمک آن می توانند از ابزارهای موجود در آن برای نت نویسی استفاده کنند . در این نرم افزار کاربر می تواند پس از نت نویسی با استفاده از ابزار موجود، از نت های موسیقی خود صداگیری کند و با کمک پلاگین های قدرتمند نرم افزار Sibelius کاربر می تواند این نت ها را بر روی سازهای مشخص، تنظیم کند تا یک گروه کامل را تشکیل بدهد . یکی از ویژگی های قدرتمند این نرم افزار وجود ابزاری به نام PhotoScore می باشد که به کمک این ابزار که به صورت یک ocr هوشمند عمل می کند می توان نت های موجود بر روی کاغذ را به کمک اسکنر وارد نرم افزار کرد و تبدیل به یک فایل MIDI نمود . همچنین ابزار AudioScore نیز همانند ابزار PhotoScore عمل می کند ، بدین صورت که فایل صوتی ضبط شده از آهنگ ها را می توان به نت تبدیل نمود . این نرم افزار قدرتمند محصولی از شرکت Avid Technology می باشد .

1517357323_0050198a

ویژگی های نرم افزار Avid Sibelius :

دسترسی راحت تر از همیشه

ارسال موسیقی با یک قلم بر روی یک سطح نرم افزار

اضافه کردن و ویرایش یادداشت ها به سرعت تنها با یک شیر از قلم

اضافه کردن یادداشت ها و نظرات

– قابلیت استفاده از حرکات چند لمسی ( حرکت و ویرایش نمرات آسان تر با استفاده از حرکات چند لمسی روی پد لمسی لپ تاپ )

کار سریعتر و جزئیات بیشتر در ویندوز ( تمام جزئیات با وضوح خیره کننده ، به علاوه دسترسی ویژگی های سریع با آیکون های جدید )

Avid Sibelius Ultimate v2019.4.1 Build 1408

Sibelius is the world’s best-selling music notation software, offering sophisticated, yet easy-to-use tools that are proven and trusted by composers, arrangers, publishers, educators, and students alike. And with the new Sibelius, you can access the software in more affordable ways than ever. Compose with a low-cost subscription. Own the software outright.

لینک دانلود