تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Siemens Automation Designer 1847 – Win

نرم افزار Automation Designer زیمنس یک راه حل انعطاف پذیر و قدرتمند است که به شما کمک می کند تا محصولات بهتر را سریع تر و کارآمد تر ارائه کنید. Automation Designer نسل بعدی طراحی، شبیه سازی و راه حل های تولیدی را ارائه می دهد که شرکت ها را قادر می سازد ارزش دوقلوهای دیجیتال را درک کنند. Automation desinger به پشتیبانی از هر جنبه ای از توسعه محصول، از طراحی مفهوم از طریق مهندسی و تولید، به شما یک مجموعه ابزار ترکیبی را می دهد که رشته ها را هماهنگ می کند، حفظ یکپارچگی داده ها و قصد طراحی، و روند کل را ساده می کند. ابزارهای طراحی اتوماسیون زیمنس امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی اتوماسیون زیمنس افزوده می شود. نرم افزار Siemens Automation Designer تمامی نیازهای شما را در امر طراحی اتوماسیون زیمنس برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Siemens Automation Designer می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی اتوماسیون زیمنس برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه طراحی اتوماسیون زیمنس کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Siemens Automation Designer را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

Topology Optimization for Designers center

ویژگی های نرم افزار Siemens Automation Designer :– سادگی کار با نرم افزار– انجام طراحی‌های حرفه‌ای صنعتی– مدیریت حرفه‌ای چرخه عمر محصول (PLM)– ارائه راه‌کارهای نوین طراحی– ویرایش هندسه‌های تولید شده در سایر نرم‌افزارهای CAD– یکپارچگی کامل بین مراحل طراحی، مهندسی و ساخت– کاهش برنامه‌نویسی NC و زمان ماشین‌کاری– افزایش بهره‌وری و سود دهی محصول– مدیریت بازار و انجام آنالیزهای اقتصادی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی اتوماسیون زیمنس– نرم افزار کاربردی طراحی اتوماسیون زیمنس-انجام طراحی اتوماسیون زیمنس با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Siemens Automation Designer  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Siemensنوع نرم افزار :  ابزار طراحی اتوماسیون زیمنسنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Siemens Automation Designer

Siemens Automation Designer 1847

Siemens Automation designer software is a flexible and powerful integrated solution that helps you deliver better products faster and more efficiently. NX delivers the next generation of design, simulation, and manufacturing solutions that enable companies to realize the value of the digital twin. Supporting every aspect of product development, from concept design through engineering and manufacturing, Automation desinger gives you an integrated toolset that coordinates disciplines, preserves data integrity and design intent, and streamlines the entire process.

لینک دانلود