تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Siemens SIMATIC Visualisation Architect v15.1 – Win

Visualisation Architect SIMATIC (SiVArc) به طور خودکار نسل متغیرها، تصاویر، اشیاء صفحه نمایش و لیست های متن تصویر ها را بر اساس کد برنامه کنترل کننده و قوانین تجسم مربوطه می دهد. SiVArc کاملا مطابق با الزامات سیستم های انتگرال و سازندگان ماشین است که می خواهند به راحتی، به سرعت و انعطاف پذیری یک راه حل HMI را به طور خودکار در TIA Portal ایجاد کنند. این باعث تولید حدود 150،000 اشیا در کمتر از 10 دقیقه می شود.  Siemens SIMATIC Visualisation Architect یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Siemens SIMATIC است که در رده نرم افزار های مدیریت معماری و آنالیز صنعتی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت معماری و آنالیز صنعتی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت معماری و آنالیز صنعتی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Siemens SIMATIC Visualisation Architect را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت معماری و آنالیز صنعتی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Siemens SIMATIC Visualisation Architect با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت معماری و آنالیز صنعتی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Siemens SIMATIC Visualisation Architect تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت معماری و آنالیز صنعتی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت معماری و آنالیز صنعتی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir Siemens SIMATIC Visualisation Architect center

ویژگی های نرم افزار Siemens SIMATIC Visualisation Architect :– سادگی کار با نرم افزار– استانداردهای گسترده ای از رابط کاربر در حالی که به طور قابل توجهی کاهش هزینه های مهندسی– کاهش زمان راه اندازی توسط تشخیص زودهنگام و اجتناب از گسل– سازگاری با لمس یک دکمه برای تصویربرداری بر اساس تغییرات / سازگاری در برنامه کنترل-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت معماری و آنالیز صنعتی– نرم افزار کاربردی مدیریت معماری و آنالیز صنعتی-انجام مدیریت معماری و آنالیز صنعتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Siemens SIMATIC Visualisation Architect  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Siemens SIMATICنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت معماری و آنالیز صنعتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Siemens SIMATIC Visualisation Architect

Siemens SIMATIC Visualisation Architect v15.1

The SIMATIC Visualization Architect (SiVArc) allows the automatic generation of variables, pictures, screen objects and text lists of the visualizations, based on the program code of the controller and corresponding visualization rules. SiVArc perfectly matches the requirements of system integrators and machine builders who want to conveniently, quickly and flexibly create an HMI solution automatically on TIA Portal. It generates about 150 000 objects within less than 10 minutes.


- Plant-wide standardization of user interfaces while significantly reducing engineering costs


- Reduction of the commissioning times by the early detection and avoidance of faults


- Adaptation at the touch of a button to the visualizations on the basis of changes/adaptations in the control program

لینک دانلود