دانلود نرم افزار Siemens Solid Edge Electrical Design 2021

به روز رسانی :

1399/07/20 نسخه Siemens Solid Edge Electrical Design 2021 اضافه شد .

Solid Edge Electrical

برای برآوردن الزامات شرکت هایی که سهولت استفاده و همچنین کیفیت محصول و عملکرد آن به عنوان فاکتوری مهم برای آنهاست، توسعه داده شد. امروزه از تولید کنندگان لوازم برقی و الکترونیکی اتنظار می رود که برای پاسخگویی به نیازهای بازار و حفظ سطح کیفیت مشتریان، تجهیزاتی که ساخته می شود دارای کیفیت بالا و همچنین دوام بسیار در عین حفظ زیبایی محصول، باشد. این تولید کنندگان باید بدانند که چگونه بهترین جنبه های مکانیکی، الکتریکی و الکترونیکی طراحی را با یکدیگر ادغام کنند تا محصولی با کیفیت و کارا تولید شود. الزامات استانداردهای تجاری، کاهش زمان عرضه محصول به بازار، بهبود کیفیت و تغییر روند طراحی و همچنین بهینه کردن کل هزینه های مصرفی برای تولید محصول، همه از فاکتورهای مهمی هستند که هنگام تولید یک محصول باید به آنها توجه ویژه ای شود. با استفاده از یک مدل محصول دیجیتالی که ویژگی های آن در اوایل چرخه طراحی قابل درک و بهینه سازی است، می توان همه انتظارات و تفاوت های محصول های گوناگون را ایجاد و بررسی کرد. Siemens Solid Edge Electrical مهندسین را قادر می سازد تا سیستم های الکتریکی و الکترونیکی را ایجاد کنند و به طور مستقیم با همکاران و مهندسان دیگری که در محیط طراحی Solid Edge 3D کار می کنند، همکاری نمایند. با استفاده از Solid Edge Electrical Routing، سیم ها، کابل ها و بسته های نرم افزاری به طور موثر ایجاد و مسیر آنها به طور دقیقی سازماندهی می شوند. پیوندهای موجود در این نرم افزار قدرتمند به طراحان سیم کشی، کامپوزیت، Solid Edge و Harness Design، اجازه می دهد تا گروه های طراحی الکترومکانیکی برای ساخت مدل های کامل و دقیق دیجیتالی حاوی هر دو نوع از قطعات مکانیکی و الکتریکی و حذف نیاز به نمونه های فیزیکی گران قیمت باشند.

ویزگی های نرم افزار Siemens Solid Edge Electrical:

نمایش کامل جزئیات الکتریکی محصول

 امکان بهیته سازی کامل محصول

ارائه طرح اولیه از محصول

امکان پردازش برق مصرفی و همچنین نیروی لازم برای کارکرد کحصول

ایجاد فضایی جهت به اشتراک گذاری نتایج در محیط های مختلف

وجود پردازش گرهای قدرتمند در نرم افزار

وجود افزونه های مختلف در نرم افزار جهت بهینه سازی و طراحی دقیق محصول

نام: Siemens Solid Edge Electrical
شرکت سازنده: Siemens
ورژن: 2021
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Siemens Solid Edge Electrical Design 2021

This program includes two modules: Solid Edge Wiring Design and Solid Edge Harness Design. This is a schematic editor for designing electrical wiring, creating and checking a wiring diagram.


It includes simulation and validation tools such as open circuit or short circuit, voltage drop, overheating caused by errors in conductor cross-sections.

لینک دانلود