تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Simple DNS Plus v8.0 Build 108 x64 – Win

Simple DNS ساده اما قدرتمند برای ویندوز. Simple DNS Plus ساده است رابط کاربری و ویژگی های اتوماسیون آن است. تمام گزینه ها و تنظیمات به طور مستقیم از رابط کاربری بصری ویندوز قابل دسترسی است. جادوگران برای انجام وظایف رایج مانند ایجاد مناطق جدید، وارد کردن داده ها، به روز رسانی انبوه و غیره، جادوگران را فراهم می کند. کاربران تازه کار می توانند سرور DNS خود را به صورت صحیح و بدون هیچ مشکلی اجرا کنند. اما اشتباه نکنید – Simple DNS Plus یک سرور DNS بسیار قدرتمند و کامل است و دارای گزینه های فراوان برای کاربران متخصص است تا بتوانند به راحتی آن ها را از بین ببرند. Simple DNS یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Simple DNS است که در رده نرم افزار های مدیریت و کنترل DNS قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت و کنترل DNS است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت و کنترل DNS امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Simple DNS را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت و کنترل DNS است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Simple DNS با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت و کنترل DNS همراهی خواهد کرد. نرم افزار Simple DNS تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت و کنترل DNS برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت و کنترل DNS و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Simple DNS center

ویژگی های نرم افزار Simple DNS :– سادگی کار با نرم افزار– مدیریت تنظیمات سرور DNS– میزبانی نام های دامنه خود در DNS Server– بالا بردن سرعت دسترسی به اینترنت با در دست گرفتن تنظیمات DNS– پشتیبانی از نام های دامنه بین المللی– پشتیبانی مستقیم از کلاینت های IP داینامیک– امکان مسدود کردن آدرس IP– ارائه گزارشات Log دقیق و جزئی– ارائه آمار استفاده از دامنه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت و کنترل DNS– نرم افزار کاربردی مدیریت و کنترل DNS-انجام مدیریت و کنترل DNS با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Simple DNS  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Simple DNSنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت و کنترل DNSنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Simple DNS

Simple DNS Plus v8.0 Build 108 x64

The simple yet powerful DNS server for Windows . What makes Simple DNS Plus "simple" is its user interface and automation features. All options and settings are available directly from the intuitive Windows user interface. It provides wizards for common tasks such as setting up new zones, importing data, making bulk updates, etc. Novice users can have their DNS server up and running correctly and securely in no time. But make no mistake - Simple DNS Plus is a very capable and full featured DNS server, and it has plenty of options for expert users to tweak it just the way they want.

لینک دانلود