دانلود نرم افزار SlickEdit Pro 2018 v23.0.2.0 x64 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/09نسخه جدید SlickEdit Pro 2018 v23.0.2.0 اضافه شد.

SlickEdit نرم افزاری طراحی شده توسط توسعه دهندگان برای توسعه دهندگان، کد منبع منبع برنده جایزه SlickEdit و ویرایشگر متن برای مجموعه وسیعی از ابزارهای برنامه نویسی و ویژگی های برنامه نویسی قدرتمند صرفه جویی می شود. SlickEdit یک ویرایشگر صحیح متقابل پلتفرم، چند زبان، به برنامه نویسان اجازه می دهد تا در بیش از 40 زبان در 9 پلتفرم کدگذاری کنند. ابزارهای ویرایش کدنویسی امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ویرایش کدنویسی افزوده می شود. نرم افزار SlickEdit تمامی نیازهای شما را در امر ویرایش کدنویسی برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار SlickEdit می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایش کدنویسی برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه ویرایش کدنویسی کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار SlickEdit را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

SlickEdit q

ویژگی های نرم افزار SlickEdit :– سادگی کار با نرم افزار– سرعت بالا در ویرایش کدها– قابلیت شناسایی خطاهای نوشتاری و دستوری– توانایی علامت گذاری بر روی کدها– قابلیت ویرایش فایل هایی با حجم بیش از ۲ گیگابایت-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ویرایش کدنویسی– نرم افزار کاربردی ویرایش کدنویسی-انجام ویرایش کدنویسی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار SlickEdit  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   SlickEditنوع نرم افزار :  ابزار ویرایش کدنویسینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

SlickEdit

SlickEdit Pro 2018 v23.0.2.0 x64

Designed by developers for developers, SlickEdit’s award-winning source code and text editor is respected for its rich set of coding tools and powerful time-saving programming features. A true cross-platform, multi-language editor, SlickEdit gives programmers the ability to code in over 40 languages on 9 platforms.

لینک دانلود