تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Smart Flash Recovery بازیابی اطلاعات

امروزه با ارزان شدن حافظه های جانبی يا همان فلش ديسك ها استفاده از آنها روز به روز روبه افزايش می باشد .  و افراد بسیاری از نیازهای روزمره حمل و نقل اطلاعات مهم خود را از این طریق رفع می نمایند . تصور کنید که شما سهوا یا عمدا اطلاعات مهمی را از روی Flash Disk یا CoolDisk یا Memory Card خود حذف کرده اید، چه اتفاقی می افتد؟ آیا دیگر امیدی به بازگشت فایلهای مهم و حیاتی از دست رفته از حافظه دیسک Flash شما نیست ؟

Smart Flash Recovery نرم افزار ابزاری کوچک و بسیار مفید و در عین حال کاملا رایگان است توسط شرکت نرم افزاری Smart PC Solutions تولید و عرضه شده است که محصولات و ابزارهای کمکی ساده و متعددی را برای سیستم عامل ویندوز عرضه کرده است . نرم افزار Smart Flash Recovery به آسانی و تنها با چند کلیک ساده به کاربر آماتور خود اجازه جستجو و بازیابی اطلاعات حذف شده از انواع حافظه های دیجیتالی همچون Flash Drive ها،  USB Drive ها، دوربین های دیجیتالی ، Memory Stick ها، PC Card ها ، Multimedia card ها و Secure Digital Card ها را می دهد .

نرم افزار قابلیت بازیابی انواع فرمتهای رایج همچون فرمتهای متنی به خصوص فرمتهای Microsoft Office، انواع فرمتهای تصویری، انواع فرمتهای ویدیویی، فرمتهای صوتی و فرمتهای فایلهای فشرده را داراست .

آخرین ویرایش عرضه شده از Flash Recovery با ویندوز ویستا سازگاری کامل دارد

 

تصویری از محیط نرم افزار Smart Flash Recovery :

دانلود نرم افزار Smart Flash Recovery بازیابی اطلاعات

 

دانلود نرم افزار Smart Flash Recovery بازیابی اطلاعات با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود