دانلود نرم افزار SmartsysSoft Label Maker v3.26 – Win

SmartsysSoft Label Maker یک برنامه ویرایشگر گرافیکی قدرتمند است. شما می توانید بسیاری از عناصر طراحی مانند الگوی، نمادها، متون، تصاویر، خطوط و منحنی به طراحی خود را به عنوان نیاز شما اضافه کنید. همچنین شما می توانید آنها را از یک کتابخانه وسیع که توسط این برنامه ارائه می شود انتخاب کنید. هر عنصر بسیار صاف است. بنابراین شما می توانید برچسب های خیره کننده ای را که کیفیت بسیار بالایی داشته باشند، زمانی که طرح های شما به چاپ منتقل می شود. این گزینه گزینه های چاپ برچسب های خود را بر روی هر چاپگر سازگار با ویندوز محلی می دهد و یا طرح های خود را به عنوان تصاویر با کیفیت بالا با PDF، BMP، JPEG، GIF، PNG، فرمت TIFF برای چاپ با کیفیت بی نقص ذخیره کنید. هنگامی که بحث از طراحی برچسپ به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار SmartsysSoft Label Maker اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه طراحی برچسپ است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به طراحی برچسپ به خوبی نرم افزار SmartsysSoft Label Maker را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی برچسپ است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی برچسپ افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون SmartsysSoft  سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی برچسپ دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی برچسپ هستید نرم افزار SmartsysSoft Label Maker یکی دیگر از محصولات SmartsysSoft   است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی برچسپ بر آورده سازید. نرم افزار SmartsysSoft Label Maker تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی برچسپ برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی برچسپ و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App SmartsysSoft Business Card Maker center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار SmartsysSoft Label Maker :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی طراحی برچسپ– نرم افزار کاربردی طراحی برچسپ-انجام طراحی برچسپ با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار SmartsysSoft Label Maker  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   SmartsysSoftنوع نرم افزار :  ابزار طراحی برچسپنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

SmartsysSoft Label Maker

SmartsysSoft Label Maker v3.26

SmartsysSoft Label Maker is a powerful vector graphics editor program. You can add many drawing elements such as logos, symbols, texts, images, lines and curves to your design as you needs. Also you can choose them from a vast library which is supplied by this application. Each element is painted very smoothly. So you can get stunning labels which have very high quality when your designs are translated to printing. It gives the options to print your labels on any local Windows compatible printer or save your designs as a high quality images with PDF, BMP, JPEG, GIF, PNG, TIFF format for outside quality printing.

لینک دانلود