تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Snooper Professional v3.2.1 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/26نسخه جدید Snooper Professional v3.2.1 اضافه شد.
شرکت Peter Skarin سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های ضبط و ویرایش حرفه ایی صوت است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های ضبط و ویرایش حرفه ایی صوت امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Snooper را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ضبط و ویرایش حرفه ایی صوت است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ضبط و ویرایش حرفه ایی صوت افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Peter Skarin سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه ضبط و ویرایش حرفه ایی صوت دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای ضبط و ویرایش حرفه ایی صوت هستید نرم افزار Snooper یکی دیگر از محصولات Peter Skarin  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ضبط و ویرایش حرفه ایی صوت بر آورده سازید. نرم افزار Snooper با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ضبط و ویرایش حرفه ایی صوت همراهی خواهد کرد. نرم افزار Snooper تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ضبط و ویرایش حرفه ایی صوت برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ضبط و ویرایش حرفه ایی صوت و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Snooper center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Snooper :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی Pro v3.1.0– نرم افزار کاربردی Pro v3.1.0-انجام Pro v3.1.0 با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Snooper  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Peter Skarinنوع نرم افزار :  ابزار Pro v3.1.0نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Snooper

Snooper Professional v3.2.1

Snooper is a sound/voice activated recorder, will start recording when sound is detected. Snooper is an advanced sound recorder to your computer with many options and features. Recording automatically starts when sound is detected from the microphone input and stops when there is silence. After the recording is done the audio file can automatically be sent by e-mail. You can also create voice mail with the integrated voice mail function. Using compact MP3 audio format the file size will be less than 4 MB for one hour of recording. Recordings can be set to start and stop at different times. Stealth mode will hide the program from the taskbar and tray.

لینک دانلود