تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار SoftMaker FlexiPDF 2019 Professional v2.0.2 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/15نسخه جدید SoftMaker FlexiPDF 2019 Professional v2.0.2 اضافه شد.

توسط این نرم افزار می توانید به ساخت فایل های پی دی اف و همچنین به مدیریت کامل آن ها مانند ویرایش ، تغییر فرمت ، تغییر فرمت نوشته ها و … بپردازید . کاربران زیادی هستند که با فایل های پی دی اف زیاد سروکار دارند و برای کارهای اداری و دانشگاهی از آن ها استفاده می کنند ، برای بسیاری از کاربران پیش آمده است که می خواهند که یک فایل پی دی اف ایجاد کنند و متون آن را با استفاده دانش خود تکمیل کنند و یا به ویرایش یک فایل PDF بپردازند در این زمینه نرم افزار Softmaker Flexipdf 2019 Pro به کمک شما می آید . این نرم افزار محصولی جدید از کمپانی Softmaker می باشد که به تازگی برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار Softmaker Flexipdf 2019 Pro ابزار های جدید و پیشرفته ای را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید سریع و آسان به ساخت اسناد پی دی اف بپردازید . این نرم افزار کاملا با مایکروسافت ورد سازگاری دارد و شما می توانید با ویرایش متن و تصاویر ، تنظیم مجدد طرح و یا دوباره مرتب سازی صفحات یک فایل PDF جدید ایجاد کنید . در نرم افزار Softmaker Flexipdf 2019 Pro می توانید با استفاده از OCR برای تبدیل صفحات اسکن شده به فایل های PDF از این تکنولوژی استفاده کنید . FlexiPDF ابزار ضروری برای هر کسی که با فایل های PDF کار می کند به حساب می آید .

ویژگی های نرم افزار Softmaker Flexipdf 2019 Pro  :– مجتمع درایور پرینتر برای ایجاد فایلهای PDF از داخل تمام برنامه های کاربردی ویندوز – ویرایش متن در سراسر پاراگراف ها و صفحات مانند در یک واژه پرداز – قرار دادن ، انتقال ، حذف صفحات . قرار دادن صفحات از دیگر فایل های PDF – قرار دادن ، انتقال ، حذف تصاویر و نقشه در فایل PDF – صادرات فایل های PDF برای ویرایش در TextMaker یا مایکروسافت ورد – صادرات به HTML و تصویر فرمت ها از قبیل JPEG ، TIFF و PNG – تبدیل فایل های PDF به فرمت های EPUB کتاب های الکترونیکی – پر کردن فرم های تعاملی و استاتیک – جستجو و جایگزینی متن و فونت – جستجو و جایگزینی لینک – جستجو و جایگزینی در سراسر فایل – ایجاد آلبوم عکس با استفاده از کشیدن و رها کردن ساده – صادرات متن برای ترجمه با نرم افزار CAT مانند Trados یا memoQ – استفاده از ویژگی OCR برای تبدیل صفحات اسکن شده به فایل های PDF قابل ویرایش و جستجو – آماده سازی برای چاپ محتوای محرمانه – محافظت از فایل های PDF با رمزگذاری AES امن  

Softmaker Flexipdf 2019 Pro

SoftMaker FlexiPDF 2019 Professional v2.0.2 - Win

Edit PDF files as easily as with a word processor. With FlexiPDF, creating, editing and commenting in PDF files is just as quick and easy as exporting them for further editing in TextMaker or Microsoft Word. FlexiPDF always delivers excellent results—whether you insert or edit text and images, rearrange the layout or reorder the pages of a PDF file. FlexiPDF converts your PDF files into text documents that you can edit with TextMaker and Microsoft Word. FlexiPDF Professional also uses OCR to convert scanned pages into editable and searchable PDF files. FlexiPDF is the indispensable tool for anyone who works with PDFs.

لینک دانلود