تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Softorino WALTR v2.7.17 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/22نسخه جدید Softorino WALTR v2.7.17 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi هستید ،نرم افزار Softorino WALTR یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi بر آورده سازید.  امروزه استفاده از مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi باعث شده است. ابزارهای مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Softorino WALTR به خوبی نیازهای شما را در زمینه مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi هستید ، نرم افزار Softorino WALTR تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Softorino WALTR با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Softorino WALTR دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Softorino WALTR به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Softorino WALTR می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

WALTR 2 center

ویژگی های نرم افزار Softorino WALTR :– سادگی کار با نرم افزار– پشتیبانی از فایل های M4B با فصل ها و بخش های تشکیل دهنده  iBooks شما– دارای ساختار هوشمند تشخیص خودکار محتوای موزیک ها، فیلم ها و نمایش های تلویزیونی و همچنین مشخص کردن عنوان، ژانر، توضیحات اپیزود، اطلاعات بازیگر و …– انتقال سریع فایل های بزرگ از طریق شبکه وای فای و بدون نیاز به اتصال کابل– امکان قطع جریان انتقال داده ها از طریق اتصال USB و ادامه دادن روند عملیات از طریق وای فای– امکان خواندن و مدیریت فایل های پی دی اف و EPUB در برنامه iBooks اپل– قدرت تشخیص انکدینگ هوشمندانه– قدرت تشخیص محتوای فایل های ویدئویی و مرتب سازی آن ها جهت انتشار به صورت فیلم، نمایش تلویزیونی و …– انتقال کامل رزولوشن 2160P 4K فیلم با سرعت 60 فریم در ثانیه– پشتیبانی از اکثر فرمت های موسیقی از جمله FLAC، APE– حفظ کیفیت اصلی فایل های ویدئویی و صوتی– ایجاد آهنگ های زنگ با تغییر نام هر صدای M4A به M4R و رها کردن آن در WALTR 2-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi– کاربردی در امر مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi-انجام مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fi با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Softorino WALTR  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :  Softorino Incنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت و انتقال فایل به محصولات اپل با Wi-Fiنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Softorino WALTR

Softorino WALTR v2.7.17

Wirelessly drag-and-drop any Music, Ringtones, Videos, PDF & ePUB files onto your iPhone, iPad or iPod without iTunes. Or resurrect your legacy by pushing FLAC & MP3’s into iPod Classic or iPod shuffle. It is the 2nd major version of Softorino's critically-acclaimed original WALTR app.


Defining Genuine Experience.
WALTR 2 introduces smart Automatic Content Recognition built for Music, Movies & TV shows. This invisible improvement makes a visible change to the way you see movies in your 'Videos' app. Apart from artworks, WALTR 2 recognizes and fills in title, genre, episode description, actor information and more.


Cableless.
With High Speed Wi-Fi connectivity – WALTR 2 brings a new dimension to freedom. As soon as you open WALTR 2, it instantly looks for any Wi-Fi enabled iOS devices around you and connects to them. This only takes a few seconds to discover the bridge between WALTR 2 and your iPhone. Fast connectivity allows you to drop even large files, such as movies.


Resurrect The Legacy.
WALTR 2 goes beyond iOS devices. It now includes support for the entire lineup of Apple iPods starting from the original iPod Classic built in 2001. When you connect an iPod to your computer, WALTR 2 instantly detects it and shows up on your launch screen. All music formats are supported, including FLAC, APE. This is the best time to blow the dust off your favourite music players.


Get a Good Read.
Apple's iBooks app for iOS is perfect for both – reading books & managing your documents. WALTR 2 brings full support for EPUB and PDF formats. When pushed into WALTR 2 – your books and documents appear in your iBooks app available from the corresponding tab. And as always, you don't need to install any 3rd party iOS apps for this.


Convert Any Video & Music to iOS
Instead of copying the limited file formats that iPad/iPhone & iTunes is used to, we engineered a technology that lets you directly convert MKV, AVI, MP4 videos to iPhone, iPad & iPod Touch without having to use addional software like Handbrake or iTunes. You can also copy Music in any format, such as CUE, FLAC, APE, ALAC, OGG, AAC, AIFF, WAV & more without using iTunes.


Copy Video & Music to iOS Blazingly Fast
Copying music and video to iPhone, iPad without iTunes just takes a few steps. Here’s how WALTR makes your jaw drop: You launch the app, connect your device, you drag a Video or Audio file onto it and it automatically starts copying into your iPad or iPhone. And that’s it! All converting and transcoding is done on-the-fly.


Play all Converted Video & Music from Stock iOS Players
Playing non-Apple-approved media formats is a constant source of hair-pulling for iPhone, iPad users and the workarounds make you use various converters or install special iOS apps on the device for playback. Not anymore. Watch MKV files directly from the default iOS Videos player or listen to any music format ever created directly from your default Music player.

لینک دانلود