تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Solid Angle Maya to Arnold For Maya v3.1.1 x64 – Win

Solid Angle Maya to Arnold For Maya یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Solid Angle است که در رده نرم افزار های رندرینگ حرفه ایی برای مایا قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه رندرینگ حرفه ایی برای مایا است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های رندرینگ حرفه ایی برای مایا امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Solid Angle Maya to Arnold For Maya را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های رندرینگ حرفه ایی برای مایا است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Solid Angle Maya to Arnold For Maya با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه رندرینگ حرفه ایی برای مایا همراهی خواهد کرد. نرم افزار Solid Angle Maya to Arnold For Maya تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای رندرینگ حرفه ایی برای مایا برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه رندرینگ حرفه ایی برای مایا و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Solid Angle Maya to Arnold for maya center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Solid Angle Maya to Arnold For Maya :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی رندرینگ حرفه ایی برای مایا– نرم افزار کاربردی رندرینگ حرفه ایی برای مایا-انجام رندرینگ حرفه ایی برای مایا با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Solid Angle Maya to Arnold For Maya  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Solid Angleنوع نرم افزار :  ابزار رندرینگ حرفه ایی برای مایانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Solid Angle Maya to Arnold For Maya

Solid Angle Maya to Arnold For Maya v3.1.1 x64

Arnold is an unbiased, physically based, ray tracing 3D rendering application created by the company Solid Angle. Arnold for Maya (or MtoA) provides a bridge to the Arnold renderer from within Maya's standard interface. MtoA is now shipping with the Arnold 5.0 core.


Here are some key features of "Arnold for Maya":
- Seamless integration with Maya shapes, cameras, lights and shaders.
- Image Based Lighting support, including a state of the art physical sky.
- Interactive rendering (IPR) allows parameter changes to be rapidly previewed - without interrupting your work.

لینک دانلود