تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SOMA Messenger v1.8.3 برای اندروید و iOS

SOMA Messenger نرم افزار پیام رسان SOMA یک نرم افزار رایگان برای ایجاد ارتباط بین دوستان، خانواده و هم کاران طراحی و ساخته شده است. در هر لحظه پیام ارسال کنید، استیکرهای جذاب و جالب نیز همین طور، و تمام لحظه های برجسته و زیبای زندگی خود را با SOMA به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید با استفاده از این نرم افزار با دوستان خود به صورت مستقیم و face-to-face در هر مکانی به شکلی کاملا مطمئن، امن و مستقیما با تلفن همراه خود به صورت رایگان و مجانی صحبت کنید.

سایر مشخصات : این نرم افزار دارای قابلیت دوربین GIF می باشد که می توانید با استفاده از این ابزار و فیلترهای موجود در آن لحظه های خود را به تصویر بکشید و با قرار دادن نوشته روی GIFهای خود آن را به اشتراک بگذارید. با استفاده از SOMA می توانید فایل های خود را در SOMA، فیسبوک، اینستاگرام، واتس اپ، اسنپ چت، توییتر و دیگر شبکه ها به اشتراک بگذارید. امنیت برای کاربران مهمترین هدف این نرم افزار می باشد. هیچ شخصی به مکالمات شما دسترسی ندارد زیرا تمام اطلاعات به روش End-to-End کدگذاری شده اند. این نرم افزار کاربردی که امکانات بسیاری دارد محصولی از شرکت Instanza Interactive Limited می باشد که اکنون در اختیار شما کاربران می باشد.

دانلود نرم افزار SOMA Messenger

ویژگی های نرم افزار پیام رسان SOMA :– قابلیت برقراری تماس تصویری با کیفیت بالا– کلیه پیام ها به محض تحویل از سرورها حذف می شوند.– پیام های تحویل داده نشده بعد از 7 روز حذف می شوند.– قابلیت مکالمه و چت به صورت گروهی– قابلیت حالت مکالمه آسان– تنوع بسیار استیکرها و GIFها– دارای افکت های جادویی که با برخی جمله های شما فعال می شود!– داری گیم سنتر جذاب

SOMA Messenger

لینک دانلود