تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود نرم افزار Sophos Virus Removal Tool آنتی ویروس

نرم افزار Sophos Virus Removal Tool آنتی ویروس برای کاربرانی که میخواهند امنیت در ویندوز را برقرار کنند مناسب می باشد . نرم افزار با استفاده از موتور اسکنر قدرتمند در نظر گرفته شده ، تمامی فایل های موجود بر روی ویندوز را مورد اسکن قرار میدهد . حفاظت از سیستم در برابر ویروس ها ، تروجان ها ، کرم ها توسط نرم افزار شناسایی و نابود میشود . آنتی ویروس علاوه بر امنیت در محیط ویندوز امنیت در محیط اینترنت را نیز فراهم کرده است . آنتی ویروس تمامی ارتباط در شبکه های اینترنت را مورد بررسی قرار میدهد و از ورود نرم افزار مخرب به داخل ویندوز جلوگیری میکند . در هنگام اسکن برخی از فایل ها که مشکوک شناخته میشود را میتوانید نگه داری کنید و محتوای آن را مورد بررسی قرار دهید . نرم افزار Sophos Virus Removal Tool با استفاده از محیط گرافیکی آدرس پوشه های اسکن شده را به همراه تعداد ویروس های پیدا شده را به کاربر نمایش میدهد . نرم افزار ارائه شده به صورت رایگان می باشد و میتوان به آسانی آپدیت و به روز رسانی کرد . امروزه بیش از 100 میلیون کاربر از نرم افزار Sophos Virus Removal Tool استفاده می کنند .

 

ویژگی های نرم افزار Sophos Virus Removal Tool :

– موتور اسکنر قدرتمند

– شناسایی تروجان ، ویروس ، روت کیت ها

– رابط کاربری آسان نرم افزار

– نمایش آدرس محل اسکن فایل

– نمایش تعداد نمایش ویروس ها

– نصب آسان و سریع

– مناسب برای ویندوزهای Xp / Vista / 7 / 8

– پشتیبانی از نسخه های 32 و 64 بیتی

 

 

Using cutting edge technology found in our enterprise-grade software, this powerful tool detects all types of malicious software on your computer—including viruses, spyware, rootkits and Conficker—and returns it to a working state.

The tool has direct access to virus data from SophosLabs, our global network of threat researchers, ensuring that even the very latest viruses are detected and removed. And it works alongside your existing antivirus.

.

تصویری از محیط نرم افزار Sophos Virus Removal Tool :

Sophos Virus Removal Tool 2.4

سایت مرتبط : Sophos

سیستم عامل مورد نیاز Sophos Virus Removal Tool :

Windows xp (x86/x64) / Vista (x86/x64) / 7 (x86/x64) / 8 (x86/x64)
256 MB Ram
80 MB Free Space

 

دانلود نرم افزار Sophos Virus Removal Tool آنتی ویروس با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود