تبلیغات
تبلیغات

دانلود برنامه اندروید SoundCloud Music and Audio v2020.09.29

به روز رسانی :

1399/07/13 نسخه v2020.09.29 اضافه شد .

SoundCloud Music and Audio

نام نرم افزاری اندرویدی می باشد که میلیون ها کاربر از سراسر دنیا برای گوش دادن به موسیقی های مورد علاقه خود به صورت صوتی از برنامه SoundCloud به طور رایگان استفاده می کند . حال شما هم می توانید به طور رایگان این نرم افزار را از سایت دانلود فارسی دریافت کرده و بدون هیچ زحمتی به راحتی موسیقی های محبوب خود را پیدا کنید . در هر جایی و هر زمانی می توانید بدون محدودیت به موسیقی گوش دهید . با نصب این نرم افزار دیگر تمام موسیقی های جدید دنیا در اختیار شماست . مهم نیست که به چه سبکی از موسیقی گوش می دهید , در این نرم افزار به تمام موسیقی ها در سبک های هیچ هاپ , راک , الکترونیک , کلاسیک , جاز , ورزشی و حتی کتاب های صوتی دسترسی خواهید داشت . در محیط آسان نرم افزارو در بخش جستجو هر ژانری را می توانید پیدا کنید . با زدن دکمه like و سیو موسیقی پیدا شده می توانید آن را در بخش موسیقی های مورد علاقه داشته باشید . صفحه جستجو به شما امکان می دهد تا موسیقی ها و هنرمندان مورد علاقه خود را پیدا کنید . با دنبال کردن پروفیل هنرمندان مورد علاقه قادر هستید از موسیقی های منتشر شده جدید آن ها با خبر شده و به راحتی به گوش دادن بپردازید . 
نام: SoundCloud Music and Audio
حجم فایل: 45 مگابایت
شرکت سازنده: SoundCloud
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 2020.09.29
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

SoundCloud Music and Audio v2020.09.29

- This new discovery feature on SoundCloud brings you a list of the freshest new music uploaded to the platform, personalised to your taste on a daily basis.
- With a constantly expanding mix of music uploaded to SoundCloud every day, we’ve made it easier to filter through it all and find tracks you’re bound to love.
- The Upload utilises machine learning to recommend music uploaded within the last few days, based on your likes and plays.
- The more you use SoundCloud, the suggestions in The Upload will become even more fine-tuned to your tastes.

لینک دانلود