تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود نرم افزار Spaceclaim 2014 SP1

نرم افزار SPACECLAIM v2014 SP1 از کمپانی محبوب SpaceClaim Corporation می باشد . این نرم افزار تحت مدیریت کمپانی سازنده برنامه سالیدورکس طراحی شده است . هدف اصلی این نرم افزار تبدیل اجرای عمل ویرایش بر روی مدلهای سه بعدی می باشد . این بدین معنی می باشد که شما به راحتی می توانید مدلهای سه بعدی از اشیای گوناگون را به راحتی ویرایش کنید و تغییرات مورد نیاز خود را بر روی آن اعلام کنید .

به جرات میتوان گفت این نرم افزار پیشرو در ارائه بسته های سه بعدی می باشد و مهندسین مختلف با استفاده از این نرم افزار دیگر نگرانی خاصی در مورد حل معادلات خود ندار د . حال شما میتوانید نسخه 2014 این نرم افزار را از سایت دانولد فارسی دریافت نمایید . این نسخه از نرم افزار با سرعتی بیشتر در ویرایش مدلها توانسته است نقایص شماره قبلی نرم افزار را برطرف کند . با اضافه شدن ویژگی جدید SpaceClaim Engineer به نرم افزار شما میتوانید پردازشهای بسیار  سنگین را به راحتی انجام دهید . تعامل هوشمند در نسخه جدید نرم افزار به اوج خود خود رسیده است به حدی که میتوانید پروژه های خود را با نرم افزارهای دذیگر مثل اتوکد سازگار کنید و یا آنها را به راحتی در بسترهای دیگر به اشتراک بگذارید . به تازگی انجمن مهندسان آمریکا در بیانیه ای نرم افزار SpaceClaim را تایید کرده اند و این نکته را یاد آور شده اند که این نرم افزار توانسته است یکپارچگی صحیحی در اعمال طراحی ایجاد کند و اشکال هندسی را به راحتی طر احی کنند .

ویژگی های نرم افزار SPACECLAIM :

– شبییه سازی درست مدلها

– تحلیل سازه

– تجزیه تحلیل جریان حرارتی

– تجزیه و تحلیل حرکت

SPACECLAIM2.Download.ir

SPACECLAIM1.Download.ir

SPACECLAIM3.Download.ir

 

دانلود نرم افزار SPACECLAIM 2014 SP1 

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود