تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SQLyog v13.1.1 Professional – Win

هنگامی که بحث از مدیریت آسان پایگاه های داده به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار SQLyog اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه مدیریت آسان پایگاه های داده است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به مدیریت آسان پایگاه های داده به خوبی نرم افزار SQLyog را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت آسان پایگاه های داده است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت آسان پایگاه های داده افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون SQLyog سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت آسان پایگاه های داده دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت آسان پایگاه های داده هستید نرم افزار SQLyog یکی دیگر از محصولات SQLyog  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت آسان پایگاه های داده بر آورده سازید. نرم افزار SQLyog تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت آسان پایگاه های داده برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت آسان پایگاه های داده و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

SQLyog center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار SQLyog :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت آسان پایگاه های داده– نرم افزار کاربردی مدیریت آسان پایگاه های داده-انجام مدیریت آسان پایگاه های داده با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار SQLyog  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   SQLyogنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت آسان پایگاه های دادهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

SQLyog is an application for easy MySQL database management. Working with MySQL databases for any new user may not be easy, because it requires extensive experience and knowledge in this particular field. Programmers and database administrators usually have more expertise in this regard, but SQLyog, with a simple GUI, makes it easy to work with MySQL Skins database, and it can help you easily customize your queries. create. Also, make quick duplication operations.

SQLyog

لینک دانلود