دانلود نرم افزار SRS1 Poster Buddy v2.12 – Win

Poster Buddy به شما اجازه می دهد پوسترهای کیفیت عکس هر اندازه و شکل را از تصاویر دیجیتال خود ایجاد کنید. ویژگی های اضافی مانند زوم، برش، کشیدن و چرخش نرم افزار ساده برای استفاده و بسیار انعطاف پذیر است. آمار خروجی به صورت پویا به روز شده شما را در مورد اندازه، شکل و کیفیت تصویر برآورد شده از پوستر خود مطلع می سازد. این نرم افزار را می توان با هر چاپگر خانگی، اداری و یا عکس مورد استفاده قرار داد. تصاویر دیجیتال شما می تواند از دوربین های دیجیتال، اسکنرها یا هر منبع دیگر باشد. بعضی از نمونه هایی از آنچه که می توانید با این نرم افزار ایجاد کنید، شامل پوسترهای چشم انداز پانوراما، اندازه های پوستر (و یا بزرگتر) و هر نوع اندازه یا شکل دیگر پوستی است که می توانید آن را در نظر بگیرید.نرم افزار SRS1 Poster Buddy یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های ساخت پوستر است که توسط گروه نرم افزاری SRS1 Poster طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه ساخت پوستر به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های ساخت پوستر کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار SRS1 Poster Buddy به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه ساخت پوستر برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. SRS1 Poster Buddy با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه ساخت پوستر هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار SRS1 Poster Buddy را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

App SRS1 Poster Buddy center

ویژگی های نرم افزار SRS1 Poster Buddy :– سادگی کار با نرم افزار– تبدیل عکس های دیجیتالی به پوستر– ایجاد پوسترها در سایز و شکل دلخواه– امکان زوم، برش، کشیدن و چرخش عکس– امکان پرینت پوستر طراحی شده-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ساخت پوستر– نرم افزار کاربردی ساخت پوستر-انجام ساخت پوستر با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار SRS1 Poster Buddy  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   SRS1 Posterنوع نرم افزار :  ابزار ساخت پوسترنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

SRS1 Poster Buddy

دانلود نرم افزار ساخت پوستر

Poster Buddy lets you create photo quality posters of any size and shape from your digital images. Additional features such as zooming, cropping, dragging, and rotation make the software simple to use and very flexible. Our dynamically updated output statistics keep you informed about the size, shape and estimated image quality of your poster. This software can be used with any home, office or photo lab printers. Your digital images can be from digital cameras, scanners, or any other source. Some examples of what you can create with this software include wall sized panoramic landscape posters, life sized (or larger) portrait posters, and any other size or shape of poster that you can think of.

لینک دانلود