تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Steganos Safe رمزگذاری بر روی فایل ها

کاربرانی هستند که سیستم هایشان توسط کاربران متفرقه استفاده میشود اما برخی از آنها فایل های مهمی دارند که میخواهند آن ها را از دست کاربران متفرقه محافظت کنند . نرم افزار با استفاده از ماژول Steganos که به ماژول امنیت معروف است برای کاربران امنیتی که میخواهند بر روی فایل های خود رمزنگاری کنند طراحی شده است . هدف از ارائه نرم افزار Steganos Safe محافظت و درج رمز گذاری بر روی فایل و پوشه های شخصی می باشد . نرم افزار دسترسی به تمامی فایل های موجود در سیستم را به نمایش میگذارد و کاربران میتوانند با انتخاب و ورود آن ها به هارد دیسک رمز خود را درج کنند .

درج طبقه بندی حافظه در نرم افزار Steganos Safe باعث میشود تا کاربران حافظه ای را که میخواهند به گاو صندوق خود اختصاص دهند را مشخص کند . همچنین نرم افزار از رمز گذاری بر روی سی دی و دی دی وی و همچنین حافظه های جانبی همچون USB , SD پشتیبانی میکند . رمز گذاری بر روی فایل ها مختص پسوندهای نرم افزار و تصاویر و موزیک نمی باشد و تمامی فایل های موجود درون فایل را پشتیبانی میکند . شرکت سازنده علاوه بر در نظر گرفتن پسورد فایل ها ، بر روی پسوردهای ایمیل هم توجه به سزایی داشته و میتواند از رمز و پسورد خود توسط نرم افزار ارائه شده محافظت کند.

برخی از هکرها هستند که با استفاده از نرم افزارهایی که حرکات کیبورد را ضبط میکنند میخواهند پسورد را بدست آورند اما نرم افزار Steganos Safe با استفاده از کیبورد مجازی در نظر گرفته شده به کاربر اطمینان وارد کردن رمر خود و ورود به پنل کاربری را میدهد . ورود و خارج سازی فایل ها از گاو صندوق توسط چند کلیک ساده امکان پذیر می باشد .

 

ویژگی های نرم افزار Steganos Safe :

– پشتیبانی از تمامی فایل ها

– جلوگیری از هک رمز

– استفاده از ابزار کیبورد مجازی

– رمز گذاری بر روی سی دی و دی وی دی و حافظه های جانبی USB , SD

– باز کردن گاو صندوق با چند کلیک ساده

– محیط کاربری جذاب و گرافیکی

– قابل نصب بر روی ویندوز xp / Vista / 7 / 8

– پشتیبانی از سیستم های 32 و 64 بیتی

 

تصاویری از محیط نرم افزار Steganos Safe :

دانلود نرم افزار رمزگذاری بر روی فایل ها Steganos Safe 14.2.0

دانلود نرم افزار رمزگذاری بر روی فایل ها Steganos Safe 14.2.0

 

دانلود نرم افزار Steganos Safe رمزگذاری بر روی فایل ها با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

 

لینک دانلود