تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار StorURL 3.0.25.3 – Win

StorURL یک ابزار مدیریت آنلاین بوکمارک ها برای دسک تاپ ویندوز است. این به شما کمک می کند که پیوندهایی را به تمام وبسایت های مورد علاقه خود در یک مخزن مرکزی ذخیره کنید. این کار با مرورگرهای نصب شده بر روی سیستم شما انجام می شود، بنابراین می توانید لینک های خود را در هر مرورگر وب ای که از یک واسط مرکزی در اختیار شما قرار گرفته است باز کنید. علاقه مندان به ذخیره سازی لینک های اینترنتی به خوبی نرم افزار StorURL را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ذخیره سازی لینک های اینترنتی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ذخیره سازی لینک های اینترنتی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون StorURL سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه ذخیره سازی لینک های اینترنتی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای ذخیره سازی لینک های اینترنتی هستید نرم افزار StorURL یکی دیگر از محصولات StorURL  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ذخیره سازی لینک های اینترنتی بر آورده سازید. نرم افزار StorURL با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ذخیره سازی لینک های اینترنتی همراهی خواهد کرد. نرم افزار StorURL تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ذخیره سازی لینک های اینترنتی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ذخیره سازی لینک های اینترنتی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App SoftURL center

ویژگی های نرم افزار StorURL :– سادگی کار با نرم افزار– امکان Import و Export کردن بیشتر موارد دلخواه مرورگر– امکان باز کردن لینکها به صورت مستقیم از داخل StorURL و یا امکان مشاهده با مرورگر داخلی– قابلیت دسته بندی– امکان ایجاد صفحات HTML حاوی لینک های یک دسته-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ذخیره سازی لینک های اینترنتی– نرم افزار کاربردی ذخیره سازی لینک های اینترنتی-انجام ذخیره سازی لینک های اینترنتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار StorURL  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   StorURLنوع نرم افزار :  ابزار ذخیره سازی لینک های اینترنتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

StorURL

StorURL 3.0.25.3

StorURL is an offline bookmark manager for Windows desktops. It helps you to store links to all of your favorite websites in one central repository. It works with the browsers installed on your system so you can open your links in any web browser available to you from one central interface.

لینک دانلود