تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Sweet Home 3D 6.4.2 ویندوز – مک

به روز رسانی :

1399/04/21 نسخه Sweet Home 3D v6.2.1 اضافه شد.

Sweet Home 3D

طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان یا Interior Design یک امر مهم برای مهندسین معماری و اکثر کاربرانی که در این زمینه فعالیت می کنند به حساب می آید . طراحی های داخلی دکوراسیون در منازل ، دفتر های اداری و هر مکان دیگری هر چه پیشرفته تر و خلاقانه تر باشد در زیبا تر شدن آن مکان کمک بسیاری می کند ، حال این طراحی ها توسط نرم افزار اگر انجام بپذیرد کاربر ایده های بهتری را می تواند پیاده سازی کند ، ما در این زمینه به شما نرم افزار Sweet Home 3D را معرفی میکنیم که بتوانید به صورت خیلی حرفه ای به طراحی دکوراسیون داخلی بپردازید . پیش از این نسخه ی ویندوز این نرم افزار را در اختیار شما قرار داده بودیم که به دلیل درخواست های زیاد هم اکنون نسخه ی مک Sweet Home 3D آماده ی دانلود می باشد . این نرم افزار به کاربر این امکان را خواهد داد تا به سادگی تمامی اجزای داخلی ساختمان را طراحی و در جای مناسب خود شبیه سازی کند . با بهره گرفتن از نرم افزار Sweet Home 3D شما این توانایی را دارید تا بر اساس مقیاس مورد نظر خود تمامی طراحی های موجود را انجام دهید ، هر قسمت از خانه را با سلیقه شخصی چیدمان نمایید ، دیوارها را رنگ کنید و نور پردازی مورد نظرتان را شبیه سازی کنید .شما می توانید در این برنامه اتاق خود را در زمینه های ابعاد اتاق ، ضخامت دیوار و بافت و تقریبا هر جزئیات دیگری که فکرشو می کنید سفارشی می کند . در نرم افزار Sweet Home 3D منوی قالب ها در سمت چپ شما قرار دارد و دارای لیستی بسیار بزگ که هرکدام دارای دسته بندی های مختلف و مجزا برای خود است انتخاب کنید . هر یک از وسیله هایی که در منازل وجود دارد را میتوانید در اندازه های دل خواه بزرگ و یا کوچک کنید میتوانید پرسپکتیو خاصی به آن بدهید که هیچ محدودیتی وجود ندارد . هر کدام از وسایلی را که وارد صحنه دیزاین و طراحی خود میکنید قابل ویرایش است . شما این نرم افزار می توانید وسایل هایی مانند قالی ، قاب ، عکس ، میز ، صندلی ، پیانو ، گل ، گیاه ، سبزه ، مبلمان ، سینک ضرفشویی ، کمد و حتی پیچ هایی که در دیوار به کار رفته است و بسیاری از شیئ های دیگر را تزئین و ویرایش کنید .

ویژگی های نرم افزار Sweet Home 3D :

تغییر رنگ و یا بافت از در و دیوار ، کف و سقف ها ، وارد کردن تصاویر از الگوهای خود

– دارای 1205 اشیاء مختلف برای طراحی چیدمان

سفارشی کردن اندازه، جهت، ارتفاع، رنگ و بافت از هر قطعه از مبلمان

نمایش تغییرات در طرح به طور همزمان در یک نمایش 3D

ایجاد یک ویدیو از یک مسیر مجازی در نمایش 3D

چاپ طرح خانه و نمایش 3D و یا صادرات آنها در فایل های استاندارد PDF, PNG, JPEG, SVG, OBJ

– پشتیبانی از زبان های انگلیسی ، بلغاری ، چک ، هلندی، فنلاندی ، فرانسوی ، آلمانی ، یونانی ، مجارستانی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، لهستانی ، پرتغالی ، روسی ، چینی ساده شده ، اسپانیایی ، سوئدی ، چینی سنتی ، ترکی ، ویتنامی

– بهینه سازی شده برای سیستم عامل جدید مک او اس سیرا

Sweet Home 3D MacOSX

 
نام: Sweet Home 3D
شرکت سازنده: sweethome3d
ورژن: v6.2.1
زبان: انگلسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک

Sweet Home 3D v6.2.1

Exposure X5 is a photo editor and organizer that integrates all of Alien Skin’s award-winning photo editing apps into a single product.. The centerpiece of the bundle is Exposure X, the editing app that streamlines your workflow and provides a rich set of creative tools. Two additional apps expand the creative possibilities: Blow Up 3 enlarges your photos into large prints with the sharpest resizing technology available, and Snap Art 4 transforms your photos into gorgeous, handcrafted paintings.

لینک دانلود