تبلیغات
خانه پوشالی

House-of-Cards

داستان جنجالیِ پشت‌پرده‌های سیاست آمریکا با هنرمندی کوین اسپیسی و رابین رایت و به کارگردانی دیوید فینچر

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود نرم افزار SyncBackPro v8.5.75.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/6/5 نسخه جدید SyncBackPro v8.5.75.0 اضافه شد.

SyncBackPro نرم افزار SyncBackPro از بهترین نرم افزار های پرکاربرد و قدرتمند در زمینه پشیبان گیری و همگام سازی اطلاعات به شمار می رود. شما با استفاده از این نرم افزار کارآمد خواهید توانست از تمام اطلاعات خود حتی اطلاعات ذخیره شده بر روی CD و DVD هم پشتیبان گرفته و همگام سازی کنید. امکان عیب یابی اشکالات در قسمت هارد دیسک به صورت خودکار، پیش از خراب شدن و از بین رفتن کامل اطلاعات که بسیار زیان بار می باشد و جبران آن غیرممکن یا پرهزینه خواهد بود، از قابلیت های مهم این نرم افزار به شمار می رود. پشتیبان گیری و همگام سازی در نرم افزار SyncBack Pro بدون فشرده سازی و تغییر و تخریب اطلاعات انجام می گیرد. شما می توانید با زمان بندی در قسمت مشخص شده در نرم افزار امکان پشتیبان گیری از اطلاعات را در زمان مشخص میسر سازید.

سایر مشخصات : SyncBack Pro از بانک اطلاعاتی برای ذخیره اطلاعات مربوط به فایل های کپی شده استفاده می کند. لذا تعداد نامحدودی از فایل ها و پوشه ها را می توان در زمان کم با سرعت بالا  پردازش کرد. Script نویسی که قابلیت پیکربندی برنامه ها به صورتی مجزا از کدهای اصلی را برای کاربران به ارمغان می آورد از مزایا و قابلیت های نرم افزار SyncBack Pro به شمار می رود. امکان پشتیبانی از پروتکلFTP در این نرم افزار برقرار می باشد که برقراری امنیت اطلاعاتی را برای کاربران امکانپذیر خواهد ساخت. شما همچنین می توانید از اطلاعات محتوای پست های الکترونیکی خود با قابلیت های این نرم افزار کارآمد پشتیان گرفته و آنها را حفظ و نگهداری کنید.

دانلود نرم افزار SyncBackPro

ویژگی های نرم افزار SyncBackPro :

– قابلیت پشتیان گیری از تمام  اطلاعات

– قابلیت فشرده سازی LZMA,BZIP2

– قابلیت بازگردانی سریع اطلاعات از بین رفته

– قابلیت رمزگذاری اطلاعات محرمانه مهم

– پشتیبان گیری از ایمیل های ذخیره شده بر روی سرور POP3/IMAP4

– پشتبان گیری از فایل های موجود در نرم افزار های Excel,Word

SyncBackPro

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار SyncBackPro
خرید
لینک دانلود