دانلود نرم افزار Synopsys Sentaurus TCAD G-12.06 SP2 – Win

شرکت Synopsys یکی از پیشگامان تولید نرم افزار برای طراحی و تایید کارکرد مولفه های الکترونیک و سیستم است. این برنامه یک پکیج شامل ابزارهایی برای شبیه سازی است که با استفاده از یک محیط شبیه سازی مبتنی بر گرافیک، به شبیه سازی و ارزیابی نتایج شبیه سازی می پردازد. فرآیندهای TCAD و ابزارهای شبیه سازی دستگاه، از ابزارهای متعددی همچون CMOS، نیرو، حافظه، حسگرهای تصویری، سلول های خورشیدی  و دستگاهای RF پشتیبانی می کند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با طراحی و شبیه سازی الکترونیک هستید، بی شک نام شرکت Synopsys را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه طراحی و شبیه سازی الکترونیک است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه طراحی و شبیه سازی الکترونیک داده است. نرم افزار Synopsys Sentaurus TCAD یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی و شبیه سازی الکترونیک بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های طراحی و شبیه سازی الکترونیک روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Synopsys Sentaurus TCAD یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی الکترونیک است  که محصول شرکت Synopsys بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه طراحی و شبیه سازی الکترونیک است. نرم افزار Synopsys Sentaurus TCAD با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر طراحی و شبیه سازی الکترونیک به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Synopsys Sentaurus TCAD تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Synopsys Sentaurus TCAD می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

App Synopsys Sentaurus TCAD center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Synopsys Sentaurus TCAD :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی طراحی و شبیه سازی الکترونیک– نرم افزار کاربردی طراحی و شبیه سازی الکترونیک-انجام طراحی و شبیه سازی الکترونیک با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Synopsys Sentaurus TCAD  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :نوع نرم افزار :  ابزار طراحی و شبیه سازی الکترونیکنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Synopsys Sentaurus TCAD

Synopsys Sentaurus TCAD G-12.06 SP2

Synopsys is one of the pioneers of software development for designing and verifying the function of electronic components and systems. The program is a package of simulation tools that simulates and evaluates simulation results using a graphical simulation environment. TCAD processes and device simulation tools support a variety of tools such as CMOS, power, memory, image sensors, solar cells and RF devices. It also provides tools for connecting each component. This program is one of the best simulators available for semiconductor devices. This program is used in the development and optimization cycle of electronic devices in many large companies because the program can reduce the time and cost of the company during the testing and development stages.

لینک دانلود