تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Teorex PhotoScissors v6.0 – win/mac

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/12نسخه جدید Teorex PhotoScissors v6.0 اضافه شد.

استفاده از فتوشاپ و ابزار حذف پس زمینه سخت است و برای کاربران مبتدی امری پیچیده است، اما نرم افزار های زیادی هستند که سعی در تغییر و حذف پس زمینه در تصاویر را دارند. برای سیستم عامل های MAC با گسترش استفاده از ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac  نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac  را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac  سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac  برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Teorex PhotoScissors به خوبی نیازهای شما را در زمینه ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac  برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac  هستید ، نرم افزار Teorex PhotoScissors تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Teorex PhotoScissors با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac  به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Teorex PhotoScissors دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Teorex PhotoScissors به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac  را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Teorex PhotoScissors می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac  اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac  برای خود داشته باشید.

 ویژگی ها و مشخصات نرم افزار Teorex PhotoScissors  :– سادگی کار با نرم افزار– حذف آسان پس زمینه تصاویر– امکان تعیین و مشاهده قبل از اعمال عملکرد– محیط بسیار قویی– سازگار با تمامی سیستم های تحت Mac– ابزار بسیار قویی برای کار ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac– منوهای قویی و کاربردی در امر ابزار حذف پس زمینه عکس در Macپلتفرم : Windowsزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Toerxنوع نرم افزار :  ابزار ابزار حذف پس زمینه عکس در Mac

Teorex PhotoScissors v6.0 - win/mac

PhotoScissors interactive cutout tool for foreground segmentation enables new smart ways of removing backgrounds from still images. PhotoScissors saves the day when you quickly need to cut out a person or an object to paste it to another picture, or to remove background from a photo. You don't need any specific skills or professional software for a perfect image clip: few mouse strokes produce an accurate clipping path that can be further enhanced with fine brushes.

لینک دانلود