تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار The Bat Professional v8.6.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/6/5 نسخه جدید The Bat Professional v8.6.0 اضافه شد.

The Bat نرم افزار The Bat نرم افزاری بسیار قدرتمند و حرفه ای در زمینه مدیریت ارسال و دریافت ایمیل می باشد. امروزه بخش بزرگی  از ارسال و دریافت اطلاعات شخصی و مهم کاری توسط ایمیل ها صورت می گیرد. سرور های مختلفی دسترسی به ایمیل را برای کاربران امکان پذیر ساخته اند که از جمله آن ها میتوان به Yahoo.google.msn  و… اشاره کرد. توسط این نرم افزار ساده ولی حرفه ای به راحتی خواهید توانست تا تمام اطلاعات خود را دقیق و بدون ایجاد وقفه ارسال یا دریافت کنید.

سایر مشخصات : این نرم افزار امکان مرتب سازی دقیق پیام ها، الگو بندی پیام ها و پشتیبانی از رسانه ها را میسر می سازد تا بتوانید ایمیل های خود را جداسازی کرده و مواردی که می خواهید را ارسال کرده و یا پاسخ دهید و همچنین موارد دیگر را حذف کنید که خود نوعی فیلتر گذاری می باشد. امکان حدف نامه های ناخواسته که همه روزه تعداد زیادی از آن ها ارسال می شود توسط این نرم افزار در دسترس قرار داده شده است که خود جزو یکی از اساسی ترین نیازها در زمینه دریافت و ارسال ایمیل می باشد چرا که حذف این پیام ها بسیار زمان بر است.

The.Bat.center

ویژگی های نرم افزار  The Bat‏‏:

– قابلیت پشتیبانی کامل از ویندوز vista  و سرور yahoo

– دسترسی ساده و محیط کاربری آسان

– قابلیت حذف پیام های ناخواسته

– قابلیت الگو دهی برای ارسال خودکار ایمیل ها

– سرعت و کیفیت بالا

– ابزارها و امکانات حرفه ای جهت ارسال سریع خبرنامه و …

– قابلیت جایگزینی با  Microsoft Outlook

– دارا بودن بخشی به نام کتابچه آدرس برای جستجو سریع

– قابلیت پشتیبانی از زبان های مختلف و دارای بخش تلفظ  برای زبان های English ،Russian ،German ،Dutch ،Polish ،Swedish Italian

– قابلیت پشتیبانی و امکان اضافه کردن پیام ها و رسانه ها

– دسترسی به گزینه فعال سازی آنتی ویروس

– امنیت بالا و دارا بودن بخش ضد جاسوسی

The Bat

لینک دانلود