تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار ThunderSoft Video Editor v10.4.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/11نسخه جدید ThunderSoft Video Editor v10.4.0 اضافه شد.

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ویرایشگر ویدیو سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ویرایشگر ویدیو هستید ،نرم افزار ThunderSoft Video Editor یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ویرایشگر ویدیو است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ویرایشگر ویدیو بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ویرایشگر ویدیو به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه ویرایشگر ویدیو باعث شده است. ابزارهای ویرایشگر ویدیو با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از ویرایشگر ویدیو نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ویرایشگر ویدیو را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ویرایشگر ویدیو سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ویرایشگر ویدیو برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که ThunderSoft Video Editor به خوبی نیازهای شما را در زمینه ویرایشگر ویدیو برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ویرایشگر ویدیو هستید ، نرم افزار ThunderSoft Video Editor تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار ThunderSoft Video Editor با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ویرایشگر ویدیو به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از ThunderSoft Video Editor دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار ThunderSoft Video Editor به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ویرایشگر ویدیو را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار ThunderSoft Video Editor می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ویرایشگر ویدیو اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایشگر ویدیو برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

ThunderSoft Video Editor centerr

ویژگی های نرم افزار ThunderSoft Video Editor :– سادگی کار با نرم افزار– چرخش، اصلاح، برش، تقسیم، کات و میکس فیلم ها– اضافه کردن افکت های تصویری مختلف به فیلم همچون فیلم قدیمی، حالت مدادی، نقاشی رنگ و روغن، موزائیکی، مات و …– پشتیبانی از تمام فرمت های فیلم استاندارد و HD، از جمله MP4، AVI، H261، H264، FLV، MKV، M4V، 3GP، MOV، MPG، MPEG، VOB، RMVB، TS، M2TS، WMV، ASF و …– اضافه کردن یک آهنگ یا فایل صوتی در فرمت های MP3، WMA، OGG یا FLAC به فایل ویدئویی– شکستن فایل های ویدئویی طولانی به قطعات کوچکتر-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ویرایشگر ویدیو– کاربردی در امر ویرایشگر ویدیو-انجام ویرایشگر ویدیو با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار ThunderSoft Video Editor  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   ThunderSoftنوع نرم افزار :  ابزار ویرایشگر ویدیونوع فایل : فایل اجرایی یا Exe 

ThunderSoft Video Editor

ThunderSoft Video Editor v10.4.0

ThunderSoft Video Editor is an easy to use video editing software for windows. Help you splitting, merging, cutting and many more without spending hundreds of hours on mastering a professional video editing tool. It provide many useful function, apply stylish video effects and filters, add music, titles, alter the style, pace or mood of the video, and much more! Supports all key Standard and HD videos, you can make awesome quality of output movies.

لینک دانلود