تبلیغات
فیلم ترس

فیلم ممنوعه

سینمای وحشت و لذت ترسیدن با فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود نرم افزار Time And Chaos v10.1.0.5 – Win

Time And Chaos نرم افزار Time And Chaos یکی از بهترین و برترین نرم افزارهای مدیریت زمان و تماس ها می باشد که تاکنون برای سیستم عامل ویندوز ارائه شده است. در محیط ساده و کاربرپسند این نرم افزار قادرید تا به آسانی کارهای روزانه و قرار ملاقات های خود را سازماندهی کنید و بر زمان خود اشراف کامل داشته باشید. دامنه کاربرد این نرم افزار بسیار وسیع و گسترده می باشد به طوری که چنانچه دارای شبکه ای هستید می توانید برنامه ها و کارهای خود و دیگران را در این نرم افزار به اشتراک بگذارید و به مدیریت بپردازید. بنابراین با استفاده از Time And Chaos نیازی به داشتن سرورهای گران قیمت برای اشتراک گذاری نیستید.

سایر مشخصات : با استفاده از نرم افزار Time And Chaos کاربران قادرند تا با ایجاد یک لیست از افرادی که با آنها در ارتباط هستند، فعالیت ها و برنامه های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و نرم افزار به صورت خودکار برنامه هر شخص را به او یادآوری نماید تا هیچ فعالیتی از دست نرود. بنابراین با استفاده از این نرم افزار بسیاری از شرکت ها و مجموعه ها که افراد مختلفی در آن فعالیت دارند قادرند به آسانی تنها با ایجاد یک شبکه و استفاده از Time And Chaos کلیه فعالیت ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و در هرچه آسان تر کردن کارها و دقیق بودن فعالیت ها قدم بردارند. لازم به ذکر است کاربری ساده و محیط کلاسیک این نرم افزار باعث می شود همه افراد با سطح توانایی های مختلف بتوانند به آسانی از ویژگی ها و قابلیت های آن استفاده کنند.

Time.and.Chaos.center

ویژگی های نرم افزار Time And Chaos :

– قابلیت شخصی سازی بخش های مختلف نرم افزار برای تمرکز بیشتر

– امکان برنامه ریزی و زمان بندی به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه

– قابلیت ایجاد لینک با ایمیل و دریافت خروجی ها از طریق ایمیل

– امکان شبکه کردن برنامه و استفاده از آن توسط کلیه کاربران

– امکان همگام سازی با ChaosHost و تنظیم زمان همگام سازی به صورت خودکار

Time And Chaos

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار Time And Chaos
خرید
لینک دانلود