تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Tipard DVD Creator v5.2.28 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/09نسخه جدید Tipard DVD Creator v5.2.28 اضافه شد.

فایل های ویدیویی جلوه هایی از گذشته ها برای آیندگان است و ابزاری برای اشتراک تجربیات، خاطرات و بسیاری کاربرد های دیگر که در این فرمت محبوب نهفته است و روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از این فرمت محبوب افزوده می شود، یکی از مسائلی که در کار با ویدیو ها وجود دارد این است که بتوان آنها را برای انتقال، ارسال و امورات دیگر بتوان بر روی ابزار قابل حمل مانند DVD یا CD کپی کرد. با گسترش استفاده از فایل های ویدیویی نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Tipard DVD Creator به خوبی نیازهای شما را در زمینه  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی هستید ، نرم افزار Tipard DVD Creator تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Tipard DVD Creator با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Tipard DVD Creator دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Tipard DVD Creator به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Tipard DVD Creator می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی برای خود داشته باشید.

Tipard DVD Creator center

ویژگی های نرم افزار Tipard DVD Creator :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز– پشتیبانی از بیش از صدها فرمت ویدئویی-ابزار شخصی سازی مختلف-تولید زیر نویس و منو-ابزار بسیار قویی برای کار  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی-منوهای قویی و کاربردی در امر  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویی-و هزاران مزیت دیگرمشخصات نرم افزار Tipard DVD Creator  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   TipardCoنوع نرم افزار :  ابزار  تولید دی وی دی از فایل های ویدیویینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Tipard DVD Creator

Tipard DVD Creator v5.2.28

Tipard DVD Creator is a newly released DVD-making software product, which can help users create customized DVD disc, DVD folder or ISO file with one or multiple single video source files. Plus, users are allowed to DIY DVD Play Menu with various menu templates and other diverse setting options. Also, users are allowed to add or edit audio tracks and subtitles. In a word, this is a powerful and user-friendly DVD maker to create any DVD file in your mark.

لینک دانلود