تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار TLex Suite 2020 12.1.0.2779 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/03/25نسخه TLex Suite 2020 12.1.0.2779 اضافه شد.

TLex Suite

استفاده از نرم افزار های ساخت دیکشنری و لغت نامه روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ساخت دیکشنری و لغت نامه سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ساخت دیکشنری و لغت نامه هستید ،نرم افزار TLex Suite یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ساخت دیکشنری و لغت نامه است  که محصول شرکت TshwaneDJe Software بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه ساخت دیکشنری و لغت نامه است. کمپانی TshwaneDJe Software مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.

نرم افزار TLex Suite

یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ساخت دیکشنری و لغت نامه بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ساخت دیکشنری و لغت نامه به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه ساخت دیکشنری و لغت نامه باعث شده است. ابزارهای ساخت دیکشنری و لغت نامه با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از ساخت دیکشنری و لغت نامه نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ساخت دیکشنری و لغت نامه را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ساخت دیکشنری و لغت نامه سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار TLex Suite با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر ساخت دیکشنری و لغت نامه به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ساخت دیکشنری و لغت نامه برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که TLex Suite به خوبی نیازهای شما را در زمینه ساخت دیکشنری و لغت نامه برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ساخت دیکشنری و لغت نامه هستید ، نرم افزار TLex Suite تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار TLex Suite با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ساخت دیکشنری و لغت نامه به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از TLex Suite دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار TLex Suite به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ساخت دیکشنری و لغت نامه را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار TLex Suite می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ساخت دیکشنری و لغت نامه اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ساخت دیکشنری و لغت نامه برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.
نام: TLex Suite
شرکت سازنده: tshwanedje
ورژن: v2020 12.1.0.2779
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

TLex Suite 2020 12.1.0.2779

TLex (aka TshwaneLex) is a professional, feature-rich, fully internationalised, off-the-shelf software application suite for compiling dictionaries or terminology lists. It has been adopted by many major publishers, government organisations and individuals worldwide, as it delivers excellent ROI. TLex contains many specialized features that allow you to dramatically reduce dictionary production time and costs and increase the quality and consistency of your dictionaries (from single-user projects to large teams).

لینک دانلود