تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار TMG Solvers Updates R2019.4.1 – Win

TMG Solvers Updates آپدیت کاملی برای نرم افزاری کاربردی برای شبیه‌سازی حرارتی و سیالات نرم افزار Siemens NX است. تجزیه و تحلیل حرارتی Siemens NX TMG (TMG) در سری I-deas NX مدلسازی و شبیه سازی حرارتی سریع و دقیق را فراهم می کند. افزایش توانایی های NX MasterFEM، TMG، باعث می شود فرایندهای انتقال غیرخطی و گذرا از جمله هدایت، تابش، جذب آزاد و اجباری، جریان سیال و تغییر فاز، مدل سازی شود. فن آوری پیشرو فناوری لبه قابلیت اطمینان جامع و سرعت بالای راه حل برای حتی مشکل ترین چالش ها را فراهم می آورد. با TMG، تجزیه و تحلیل دقیق حرارت را می توان به سرعت و به طور موثر انجام، ارائه بینش مهندسی و سرعت چرخش مورد نیاز برای اطمینان از موفقیت در چرخه توسعه سریع امروز. نرم افزار TMG Solvers Updates تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای شبیه‌سازی حرارتی و سیالات نرم افزار Siemens NX برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه شبیه‌سازی حرارتی و سیالات نرم افزار Siemens NX و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

برای اعمال این آپدیت باید یکی از نسخه های Siemens PLM NX 11-12 و یا Siemens PLM NX 1847/1851/1855 را از قبل بر روی سیستم خود داشته باشید.

www.download.ir_TMG Solvers center

ویژگی های نرم افزار TMG Solvers Updates :– سادگی کار با نرم افزار– افزایش بهره‌وری در شبیه‌سازی‌های حرارتی و جریان– انجام محاسبات و آنالیز انتقال حرارتی در طراحی‌های صنعتی– بهره‌گیری از موتور قدرتمند شبیه‌سازی I-deas– سازگاری با نسخه‌های مختلف Siemens NX-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی شبیه‌سازی حرارتی و سیالات نرم افزار Siemens NX– نرم افزار کاربردی شبیه‌سازی حرارتی و سیالات نرم افزار Siemens NX-انجام شبیه‌سازی حرارتی و سیالات نرم افزار Siemens NX با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار TMG Solvers Updates  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019نوع نرم افزار :  شبیه‌سازی حرارتی و سیالات نرم افزار Siemens NXنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

TMG Solvers Updates R2019.4.1

Siemens NX TMG Thermal Analysis (TMG) within I-deas NX Series provides rapid and accurate thermal modeling and simulation. Augmenting the capabilities of NX MasterFEM, TMG makes it easy to model nonlinear and transient heat transfer processes including conduction, radiation, free and forced convection, fluid flow, and phase change. Leading edge solver technology provides solid reliability and superior solution speed for even the most challenging problems. With TMG, accurate thermal analysis can be performed quickly and effectively, delivering the engineering insight and turnaround speed needed to ensure success within today’s rapid development cycles.

لینک دانلود