تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Top Password KeyFinder Plus v2.10 – win

Top Password KeyFinder، این نرم افزار ابزاری برای یافتن رمزهای عبور محصولات مختلف است که شما با استفاده از آن می توانید رمزهای عبور محصولات و شماره سریال ها را از ویندوز، Office، SQL Server، Exchange Server، Visual Studio، VMware، Adobe و بسیاری دیگر از محصولات نصب شده بر روی سیستم خود پیدا کنید. برای دانلود یک اسکن سیستم رایگان، روی کلید دانلود لینک کلیک کنید، کلید محصول نرم افزار خود را پیدا کرده و آن را در صورت تعمیر یا ارتقاء سیستم خود استفاده نمایید کنید. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید کلیدهای از دست رفته را به راحتی بازیابی کنید. همچنین می توانید کلید های Backup CD در صورت تعمیر و یا ارتقاء کامپیوتر به راحتی بازیابی نمایید. همچنین این نرم افزار با پشتیبانی از تمام سیستم های ویندوز (32 بیتی و 64 بیتی) می تواند تمامی نیازهای کاربران را در این زمینه بطور کامل پوشش دهد. همچنین یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار این است که شما به راحتی می توانید رمزهای محصول را از هارد دیسک خارجی یا ثانویه بازیابی کنید.

Top.Password.KeyFinder.center

ویژگی های نرم افزار Top Password KeyFinder Plus v2.10:

کلیدهای از دست رفته را به راحتی بازیابی کنید. پشتیبانی از تمام سیستم های ویندوز (32 بیتی و 64 بیتی)کلید های محصول را از هارد دیسک خارجی یا ثانویه بازیابی کنید

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Top Password KeyFinder Plus v2.10:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : بازیابی اطلاعاتنوع فایل : EXE

Top Password KeyFinder Plus v2.10 - win

With the award-winning KeyFinder Plus, you can instantly find product key and serial number from currently installed Windows, Office, SQL Server, Exchange Server, Visual Studio, VMware, Adobe and many other products. Click the download link below for a free system scan, find your software product key and backup it in case of computer repair or upgrade.

لینک دانلود