دانلود نرم افزار TopEvent FTA 2017 v1.2.2 – Win

TopEvent FTA 2017 نرم افزار تعاملی برای تجزیه و تحلیل کمی و کیفی است. درخت خطا یک نمودار گرافیکی است که از گیت های منطقی برای مدل سازی ترکیب های مختلف گسل ها، خطاها و رویدادهای عادی استفاده می کند که موجب وقوع رویداد ناخواسته مشخص می شود. روش تجزیه و تحلیل درخت خطا عمدتا در زمینه های مهندسی ایمنی و مهندسی قابلیت اطمینان استفاده می شود تا بدانند چگونه سیستم ها می توانند موفق شوند، برای شناسایی بهترین راه ها برای کاهش خطر و یا برای تعیین وقایع یک حادثه ایمنی. پشتیبانی از هم منسجم و هم یکپارچه درخت های گنگ TopEvent FTA 2017 شامل دو روش ارزیابی درخت درختکاری است: روش کمترین برش کلاسیک (روش MCS های کلاسیک) و روش تشریح تصمیم گیری باینری (روش BDD).اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی هستید، بی شک نام شرکت TopEvent را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی داده است. نرم افزار TopEvent FTA یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار TopEvent FTA یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی است  که محصول شرکت TopEvent بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی است. نرم افزار TopEvent FTA با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار TopEvent FTA تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار TopEvent FTA می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

ویژگی های نرم افزار TopEvent FTA :– سادگی کار با نرم افزار– نشان دادن تمام روابط مختلف برای رسیدن به هدف اصلی– درک کامل از منطق و علل اساسی برای رسیدن به هدف اصلی زمان ایجاد درخت عیب– درک ملموس از تحلیل سیستماتیک منطق و علل اصلی شکست با ساخت درخت عیب– ایجاد چارچوبی برای ارزیابی کیفی و کمی از هدف اصلی– پشتیبانی از منطق‌های AND, OR, Voting, Inhibit, Exclusive OR, NOT, NOR, NAND و غیره– شامل متد‌های محاسباتی مختلف نظیر PFD ،PFD Avg ،PFH ،PFH Avg و غیره– محاسبه مقادیر دقیق خارج از دسترس و عوامل مهم دخیل در آن-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی– نرم افزار کاربردی  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی-انجام  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار TopEvent FTA  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   TopEventنوع نرم افزار :  ابزار  ساخت و آنالیز درخت عیب در زمینه‌ی مهندسی ایمنینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

TopEvent FTA 2017 v1.2.2

TopEvent FTA 2017 is interactive software for Qualitative and Quantitative Fault Tree Analysis.A fault tree is a graphical diagram that uses logic gates to model the various combinations of failures, faults, errors and normal events involved in causing a specified undesired event to occur. The fault tree analysis method is mainly used in the fields of safety engineering and reliability engineering to understand how systems can fail, to identify the best ways to reduce risk or to determine event rates of a safety accident.It supports both coherent and non-coherent fault trees. TopEvent FTA 2017 incorporates two Fault Tree evaluation methods: The Classical Minimal Cut Sets Method (Classical MCSs Method) and the Binary Decision Diagram Method (BDD Method).

لینک دانلود