تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار TopoGrafix ExpertGPS v5.94 – Win

ExpertGPS ابزار حرفه ایی برای نقشه هاست نرم افزار برای برنامه ریزی ماجراهای در فضای باز است. مشاهده نقاط GPS و tracklogs از هر گیرنده GPS دستی بیش از عکس های هوایی و نقشه های توپوگرافی ایالات متحده. آینده ماجراجویی در فضای باز خود را بر روی نقشه های topo USGS اسکن شده و مسیر به طور مستقیم به گیرنده GPS خود را برای هدایت شما در این زمینه ارسال کنید. نمایش GPS خود را بر روی یک عکس هوایی برای دیدن دقیقا جایی که رفتید. ExpertGPS همه کارهای نقشه برداری و تبدیل داده ها را انجام می دهد. شما قادر به تبدیل هر GPS، GIS، یا CAD داده به GPX، Google Earth KML یا KMZ، اکسل CSV یا TXT، شبیه سازی SHP یا نقشه های AutoCAD DXF در دو کلیک است. شما می توانید داده ها را در هر فرمت جغرافیایی (LATLON، UTM، US State Plane) و تاریخ بلافاصله تغییر دهید. با ExpertGPS، شما قادر به محاسبه زمین، اندازه گیری فاصله، ارتفاع و درجه است. ExpertGPS عکس های هوایی و نقشه های topo را برای هر مکان در ایالات متحده دریافت می کند، نقشه ها را به هارد دیسک شما ذخیره می کند. لپ تاپ خود را قطع کنید و در سفر سفر کنید و تمام اطلاعات شما در دسترس است. این که آیا شما کشف یک دنباله جدید و یا تجزیه و تحلیل 400 قطعه زمین، ExpertGPS به شما می دهد نقشه ها و ابزار شما نیاز به انجام کار. هیچ نرم افزاری دیگر این را آسان می کند داده های خود را به نقشه ها و عکس های هوایی اضافه کنید. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مسیریابی و GPS هستید نرم افزار TopoGrafix ExpertGPS یکی دیگر از محصولات TopoGrafix  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مسیریابی و GPS بر آورده سازید. نرم افزار TopoGrafix ExpertGPS با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مسیریابی و GPS همراهی خواهد کرد. نرم افزار TopoGrafix ExpertGPS تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مسیریابی و GPS برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مسیریابی و GPS و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir TopoGrafix ExpertGPS center

ویژگی های نرم افزار TopoGrafix ExpertGPS :– سادگی کار با نرم افزار– انتقال مسیر‌های انتخاب شده به دستگاه GPS– تبدیل راحت انواع فرمت‌های GPS و GIS و CAD و GPX یا Google Earth KML به یک‌دیگر– انجام انواع محاسبات از جمله مسافت، ارتفاع و درجه شیب– اضافه کردن مسیر‌های جدید با ابزار‌های داخل برنامه– استفاده از نقشه‌ها به صورت آفلاین-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مسیریابی و GPS– نرم افزار کاربردی مسیریابی و GPS-انجام مسیریابی و GPS با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار TopoGrafix ExpertGPS  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   TopoGrafixنوع نرم افزار :  ابزار مسیریابی و GPSنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

TopoGrafix ExpertGPS

TopoGrafix ExpertGPS v5.94

ExpertGPS is the ultimate GPS map software for planning outdoor adventures. View GPS waypoints and tracklogs from any handheld GPS receiver over aerial photos and US topographic maps. Plan your next outdoor adventure over scanned USGS topo maps and send a route directly to your GPS receiver to guide you in the field. View your GPS tracklog over an aerial photo to see exactly where you went. ExpertGPS handles all your mapping and data-conversion jobs. You'll be able to convert any GPS, GIS, or CAD data to or from GPX, Google Earth KML or KMZ, Excel CSV or TXT, SHP shapefiles, or AutoCAD DXF drawings in two clicks. You can reproject data in any geographic format (lat-lon, UTM, US State Plane) and change datums instantly. With ExpertGPS, you'll be able to calculate acreage, measure distance, elevation and grade. ExpertGPS downloads aerial photos and topo maps for any location in the US, saving the maps to your hard drive. Disconnect your laptop and head out on a trip, and all of your data is available. Whether you're discovering a new trail or scouting a 400 acre parcel, ExpertGPS gives you the maps and tools you need to get the job done. No other software makes it this easy to add your own data to maps and aerial photos.

لینک دانلود