دانلود نرم افزار Traysoft AddTapi.NET 5.1 – Win

با داشتن Traysoft AddTapi.NET به راحتی ویژگی های تلفن را به برنامه C #، VB.NET یا C ++ اضافه کنید. AddTapi.NET از رابط برنامه نویسی برنامه کاربردی TAPI 1.3 تا 3.2 پشتیبانی می کند و با تمام سخت افزارهای تلفنی سازگار با TAPI، از مودم های صوتی به تخته های پیشرفته تلفن تا سیستم های PBX سازگار با TAPI کار می کند. علاقه مندان به توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه به خوبی نرم افزار Traysoft AddTapi.NET را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Traysoft سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه هستید نرم افزار Traysoft AddTapi.NET یکی دیگر از محصولات Traysoft  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه بر آورده سازید. نرم افزار Traysoft AddTapi.NET با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه همراهی خواهد کرد. نرم افزار Traysoft AddTapi.NET تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Traysoft AddTapi center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Traysoft AddTapi.NET :– سادگی کار با نرم افزار-نظارت بر تماس های ورودی و خروجی: هشدار دادن برنامه در هنگام دریافت تماس جدید-پاسخ به تماس های دریافتی به طور خودکار: پاسخ خودکار به تماس ها پس از تعداد مشخصی زنگ-پشتیبانی از چند خط-پخش فایل های صوتی: پشتیبانی از تمامی فایل های .wav-بدست آوردن id تماس گیرنده-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه– نرم افزار کاربردی توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه-انجام توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراه با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Traysoft AddTapi.NET  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Traysoftنوع نرم افزار :  ابزار توسعه دهنده .NET برای تلفن های همراهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Traysoft AddTapi.NET

Traysoft AddTapi.NET 5.1

Using Traysoft AddTapi.NET, you can easily add phone features to C # applications, VB.NET and C ++ applications. AddTapi.NET gives you everything you need to develop your phone applications. Including: IVR system, caller ID, voice mail system, alert system, call tracking and phone surveys. AddTapi.NET continued to feature the phone's programming interface and provided a series of easy-to-use classes for CTI software development. AddTapi requires the .NET Framework version 2.0 - 4.5 and works with all .NET Visual Visual Studio 2005-2013, Visual C #, Visual Basic .NET (VB.NET) and Visual C ++.

لینک دانلود