تبلیغات
فیلم ترس

فیلم ممنوعه

سینمای وحشت و لذت ترسیدن با فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود نرم افزار TriSun Duplicate Photo Finder Plus V8.0 Build 022 – Win

به روز رسانی :

28/4/96 نسخه جدید اضافه شد

TriSun Duplicate Photo Finder Plus نرم افزار TriSun Duplicate Photo Finder Plus یک ابزار بسیار سبک و کاربردی می باشد که به وسیله آن قادرید تصاویر و فایل های تکراری موجود در سیستم خود را شناسایی کنید و نسبت به حذف یا انتقال آنها اقدام کنید. معمولا مدتی که از سیستم استفاده می شود فایل های تکراری فراوانی ایجاد می گردد که سبب اشغال فضای دیسک می شود. ممکن است این فضا برای هاردهای با ظرفیت بالا چشم گیر نباشد اما برای هاردهای SSD که ظرفیت آنها محدود می باشد چشم گیر خواهد بود. با استفاده از TriSun Duplicate Photo Finder Plus قادرید به سرعت و با دقت بالا تصاویر تکراری را پیدا کنید و در مورد آنها تصمیم بگیرید.

سایر مشخصات : ممکن است برایتان این سوال مطرح شود که امکان دارد تصاویر تکراری با نام های مختلف ذخیره شده باشند! نکته قابل توجه در این نرم افزار این است که تصاویر را بر اساس نام و حجم مقایسه نمی کند، بلکه مقایسه بر اساس محتوای تصاویر می باشد. در این صورت تصاویر متفاوت با نام های یکسان که محتوای یکسانی ندارند به عنوان تصاویر تکراری شناسایی نمی شوند. کاربری TriSun Duplicate Photo Finder Plus بسیار آسان و ساده می باشد. تنها کافی است محل مدنظر جهت جستجو را انتخاب کنید و دکمه جستجو را بزنید تا همه تصاویر تکراری شناسایی شوند. لیست حاصل از جستجو را می توانید بر اساس حجم فایل ها مرتب کنید تا ابتدا فایل های با حجم بیشتر را حذف کنید. انتخاب با شماست تا برای تصاویر تکراری چه گزینه ای را برگزینید!

TriSun.Duplicate.Photo.Finder.Plus.center

ویژگی های نرم افزار TriSun Duplicate Photo Finder Plus :

– مقایسه تصاویر بر اساس محتوای آنها بدون توجه به نام

– سرعت بالای جستجو و دقت بالا در انتخاب تصاویر

– قابلیت شناسایی انواع فایل های تصویری

– امکان جستجوی فایل های پنهان

– دارای تنظیمات محتلف برای جستجوی هوشمندانه تر

– کاربری بسیار آسان و ساده نرم افزار

TriSun Duplicate Photo Finder Plus

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار TriSun Duplicate Photo Finder Plus
خرید
لینک دانلود