تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار TriSun Duplicate Photo Finder Plus v8.0 Build 024 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/16نسخه جدید TriSun Duplicate Photo Finder Plus v8.0 Build 024 اضافه شد.

TriSun Duplicate Photo Finder Plus نرم افزار TriSun Duplicate Photo Finder Plus یک ابزار بسیار سبک و کاربردی می باشد که به وسیله آن قادرید تصاویر و فایل های تکراری موجود در سیستم خود را شناسایی کنید و نسبت به حذف یا انتقال آنها اقدام کنید. معمولا مدتی که از سیستم استفاده می شود فایل های تکراری فراوانی ایجاد می گردد که سبب اشغال فضای دیسک می شود. ممکن است این فضا برای هاردهای با ظرفیت بالا چشم گیر نباشد اما برای هاردهای SSD که ظرفیت آنها محدود می باشد چشم گیر خواهد بود. با استفاده از TriSun Duplicate Photo Finder Plus قادرید به سرعت و با دقت بالا تصاویر تکراری را پیدا کنید و در مورد آنها تصمیم بگیرید.

سایر مشخصات : ممکن است برایتان این سوال مطرح شود که امکان دارد تصاویر تکراری با نام های مختلف ذخیره شده باشند! نکته قابل توجه در این نرم افزار این است که تصاویر را بر اساس نام و حجم مقایسه نمی کند، بلکه مقایسه بر اساس محتوای تصاویر می باشد. در این صورت تصاویر متفاوت با نام های یکسان که محتوای یکسانی ندارند به عنوان تصاویر تکراری شناسایی نمی شوند. کاربری TriSun Duplicate Photo Finder Plus بسیار آسان و ساده می باشد. تنها کافی است محل مدنظر جهت جستجو را انتخاب کنید و دکمه جستجو را بزنید تا همه تصاویر تکراری شناسایی شوند. لیست حاصل از جستجو را می توانید بر اساس حجم فایل ها مرتب کنید تا ابتدا فایل های با حجم بیشتر را حذف کنید. انتخاب با شماست تا برای تصاویر تکراری چه گزینه ای را برگزینید!

TriSun.Duplicate.Photo.Finder.Plus.center

ویژگی های نرم افزار TriSun Duplicate Photo Finder Plus :

– مقایسه تصاویر بر اساس محتوای آنها بدون توجه به نام

– سرعت بالای جستجو و دقت بالا در انتخاب تصاویر

– قابلیت شناسایی انواع فایل های تصویری

– امکان جستجوی فایل های پنهان

– دارای تنظیمات محتلف برای جستجوی هوشمندانه تر

– کاربری بسیار آسان و ساده نرم افزار

TriSun Duplicate Photo Finder Plus

TriSun Duplicate Photo Finder Plus v8.0 Build 024 - Win

Duplicate Photo Finder Plus - quickly finds the duplicate pictures on your drives relied on picture content, you can remove the unwanted pictures to recover your valuable disk space, reduce the management costs and avoid the unnecessary confusion. It works very fast because of our high-speed picture comparison algorithm is built-in. And the result (duplicate pictures) is 100% accurate due to it compares pictures relied on picture content, not picture name, last modified date or file size.

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار TriSun Duplicate Photo Finder Plus
خرید
لینک دانلود