تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار TSPrint 2.0.6.3 – Win

ابزارهای مدیریت چاپگرهای شبکه امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت چاپگرهای شبکه افزوده می شود. شما هم اکنون می توانید هر سند را به چاپگر محلی خود چاپ کنید. اجتناب از نصب درایور بر روی سرور خود و پشتیبانی از تمام مشتریان با نصب TerminalWorks TSPrint. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که گفتگوی چاپ در سند خود را فراخوانی کنید و چاپگر محلی شما شروع به چاپ کند. هیچ مشکلی با رانندگان و اسپولرها وجود ندارد. نرم افزار TSPrint تمامی نیازهای شما را در امر مدیریت چاپگرهای شبکه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار TSPrint می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت چاپگرهای شبکه برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مدیریت چاپگرهای شبکه کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار TSPrint را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

App TSPrint center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار TSPrint :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت چاپگرهای شبکه– نرم افزار کاربردی مدیریت چاپگرهای شبکه-انجام مدیریت چاپگرهای شبکه با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار TSPrint  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده   TSPrint نوع نرم افزار :  ابزار مدیریت چاپگرهای شبکهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

TSPrint

TSPrint 2.0.6.3

You can now print any document to your local printer. Avoid installing drivers on your server and support all clients by installing TerminalWorks TSPrint. All you have to do is invoke the print dialog on your document and your local printer will start printing. No more problems with drivers and spoolers.

لینک دانلود