تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار u-he Zebra2 v2.8.0.7730 – win

u-he Zebra2، طبق گفته سازندگان این نرم افزار، این نرم افزار زمین بازی طراحی صدا است! از این بابت این نرم افزار به عنوان زمین بازی لقب گرفته که مخاطب را با خود درگیر می کند بصورتی که با ارائه ابزارهایی به مخاطب سبب می شود که او ساعت ها با این نرم افزار سرگرم شده و بتواند در عین حال موسیقی مورد نظر خود را در سبک های مختلف تنظیم نماید. موتور قدرتمند با کیفیت بالا (اما هنوز CPU دوستانه) همراه با ابزارهای متعدد تنظیم صدا در این نرم افزار کاربر را قادر می سازد تا به محدوده نزدیک به بی حد و حصر از صداهای جدید و بافت ها و تلفیق های مختلف این صداها دست یابد. این نرم افزار قدرتمند آنچه را که تمام آهنگسازان موسیقی متن، سازندگان و طراحان صوتی مورد علاقه خود، با تمام ابزارهایی که به آنها نیاز دارند، فراهم می کند. اگر شما نیز جزو متخصصان عرصه موسیقی هستید، پیشنهاد می کنیم این نرم افزار را از دست ندهید.

u.he.Zebra2.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار u-he Zebra2 v2.8.0.7730:

دارای پوسته جدید DotEight و DarkEight دارای ماژول Reverb NuRevدارای  ویرایشگر کامل برای ماژول های OSC، MSEG و MMAPدارای جدول مدولاسیون برای ماژول MSEG و MMAP

و …

مشخصات نرم افزار u-he Zebra2 v2.8.0.7730:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : پلاگیننوع فایل : EXE

u-he Zebra2 v2.8.0.7730 - win

Zebra2 is a sound-design playground. A powerful, high quality (but still CPU friendly) sound engine together with numerous sound sculpting tools makes Zebra2 capable of a near-limitless range of new sounds and textures. A favourite amongst soundtrack composers, producers and sound designers, Zebra2 provides all the tools you need—the rest is up to you.

لینک دانلود