تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Ulead VideoStudio SE DVD 2014 Full

Ulead VideoStudio

امروزه با فراگیر شدن دوربین های هندی کم، فیلم برداری با این دوربین ها و ثبت خاطرات شیرین زندگی یکی از کارهای لذت بخش شده است، بسیاری از افراد ترجیح میدهند تصاویر ضبط شده خود را روی سی دی/دی وی دی ذخیره کنند و تقریباً فیلم های VHS از رده خارج شده اند، Ulead VideoStudio نرم افزاری پیشرفته و در عین حال محیط کاربری ساده است که هر کسی براحتی میتواند با استفاده از آن تصاویر ویدیوئی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره نماید، به علاوه این نرم افزار امکانات وسیعی را برای ویرایش فیلم ها و قرار دادن جلوه های ویژه بر روی فیلم ها برای شما فراهم میکند.

Ulead VideoStudio SE

آخرین نسخه از نرم افزار معروف و محبوب ویرایش فیلم و انتشار دهنده DVD می باشد که این نرم افزار برای آنهائی که میخواهند نگاهی حرفه ای و در عین حال آسان به دنیای ویرایش فیلم، نمایشهای اسلاید و DVDها بیندازند ساخته شده است. آسان و قدرتمند عمل می کند و شما را با چندین فیلتر گوناگون، افکت های جذاب و… روبرو میسازد. در نسخه Plus این نرم افزار که اکنون میتوانید آن را دریافت کنید، ویژگیهایی نسبت به نسخه استاندارد اضافه شده است که میتوان به انتشار HD-DVD ، پشتیبانی از AVCHD، صدای Dolby Digital 5.1 و… اشاره کرد.از جمله ویژگیهای کلیدی این نرم افزار به موارد زیر میتوان اشاره کرد: – ویرایشگر استودیویی ویدیوهای شما – فیلم گام به گام که این ویژگی شما را همیاری میکند تا خیلی آسان پروژه خود را به اتمام برسانید – تبدیل DV به DVD که فقط با چند مرحله بسیار ساده این کار را برای شما انجام میدهد – نوار زمانی لایه ای با قابلیلت انبساط – تنظیمات خودکار برای رنگ و فیلتر – صدای Dolby® Digital 5.1 Surround – بهینه ساز فایلهای MPEG – انتشار DVD – پشتیبانی از فایلهای قدرتمند و باکیفیت MPEG-4 و H.264 – برخوردار بودن از اجرا کننده های InterVideo و WinDVD در نرم افزار – پشتیبانی از ویندوزهای XP و Vista
نام: Ulead VideoStudio
شرکت سازنده: videostudiopro
ورژن: 2014
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Ulead VideoStudio SE DVD + Serial

Developed by Ulead systems, Ulead VideoStudio was one of the most popular video editing software in the 90’s. It allowed anyone to edit video contents in professional style. There was a wide a range of tools for advanced video editing but the learning curve was very small. That helped novice users to enhance their video editing skills greatly. With frequent updates and newer versions, Ulead Video Studio became more user friendly with improved editing features. In 2006, Ulead VideoStudio became Corel’s property. Corel marketed the software in the same name for a while, but later it was changed to Corel VideoStudio. The latest version of Corel VideoStudio is packed with tons of advanced effects and filters which serves all level of users in creating innovative video projects.

لینک دانلود