تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Ultra Fractal Extended Edition v6.02 – Win

Ultra Fractal یک راه عالی برای ایجاد تصاویر فراکتال است. امروزه فراکتال ها بسیار بیشتر از مجموعه های ماندلبرو است که شما ممکن است قبل از آن دیده باشید. با استفاده از Ultra Fractal، می توانید از هزاران نوع الگوریتم های فراکتال و الگوریتم های رنگ آمیزی انتخاب کنید، تا جایی که می خواهید، زوم کنید، از شیب هایی برای اضافه کردن رنگ استفاده کنید و چند لایه را برای ترکیب فرکتال های مختلف در یک تصویر اعمال کنید. Ultra Fractal بسیار آسان است و در عین حال توانایی بیشتری نسبت به هر برنامه فراکتال دیگری دارد. بدون ریاضیات مورد نیاز است!نرم افزار Ultra Fractal با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر ساخت تصاویر فراکتال به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ساخت تصاویر فراکتال برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App Ultra Fractal Extended center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Ultra Fractal :– سادگی کار با نرم افزار– بهره مندی از مطالب آموزشی از پیش ساخته شده– یادگیری آسان و کاربری ساده– بهره مندی از پایگاه داده ی آنلاین به منظور دانلود فراکتال و الگوریتم های رنگی مختلف– قابلیت زوم بالا– بهره مندی از ویژگی Explore جدید و انتخاب آسان مقادیر پارامترها– کار بر روی تصاویر با فرمت های PNG ،JPEG یا BMP– ساخت فراکتال های انیمیشنی– قابلیت انیمیشن کردن تک تک المان ها-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ساخت تصاویر فراکتال– نرم افزار کاربردی ساخت تصاویر فراکتال-انجام ساخت تصاویر فراکتال با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Ultra Fractal  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Ultra Fractalنوع نرم افزار :  ابزار ساخت تصاویر فراکتالنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Ultra Fractal

Ultra Fractal Extended Edition v6.02

Ultra Fractal is a great way to create your own fractal art. Today, fractals are much more than the Mandelbrot sets that you may have seen before. With Ultra Fractal, you can choose from thousands of fractal types and coloring algorithms, zoom in as far as you want, use gradients to add color, and apply multiple layers to combine different fractals in one image. Ultra Fractal is very easy to use and yet more capable than any other fractal program. No mathematics required!

لینک دانلود