تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Up2Specs Civil Engineering Calculator v2.0 – Win

ماشین حساب مهندسی عمران یک نرم افزار مستقل از بخش نقشه برداری و زمین کاری وب سایت CE CALC است. بر روی پلت فرم ویندوز .NET اجرا می شود. این محاسبات مهندسی عمران را برای هیدرولوژی، کانال های باز، دریچه ها، فاضلاب گرانشی، خطوط انتقال، هندسه ترافیک / جاده، نقشه برداری / زمین، پیاده رو، طبقه بتنی و تبدیل واحد انجام می دهد. Up2Specs Civil Engineering Calculator یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Up2Specs است که در رده نرم افزار های افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Up2Specs Civil Engineering Calculator را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Up2Specs Civil Engineering Calculator با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Up2Specs Civil Engineering Calculator تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App Up2Specs Civil Engineering Calculator center

ویژگی های نرم افزار Up2Specs Civil Engineering Calculator :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی و مهندسی ترافیک، طراحی جابه‌جایی‌ها و هندسه خیابان و جاده‌ها– محاسبات نقشه‌برداری و خاک‌ریزی برای مقاصد ساختمانی و جاده‌ای– نقشه‌برداری ساختمانی، مهندسی و توپوگرافیک– محاسبه حجم خاک‌ریز مناسب با ابعاد پروژه– طراحی به صورت صلب و انعطاف‌پذیر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازی– نرم افزار کاربردی افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازی-انجام افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Up2Specs Civil Engineering Calculator  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Up2Specsنوع نرم افزار :  ابزار افزار انجام محاسبات مهندسی عمران و شهرسازینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Up2Specs Civil Engineering Calculator

Up2Specs Civil Engineering Calculator v2.0

Civil Engineering Calculator is a stand alone software of the surveying and earthwork portion of the CE CALC website. Runs on the Windows .NET platform. It performs civil engineering calculations for hydrology, open channels, culverts, gravity sewer, transmission lines, traffic/road geometry, surveying/earthwork, pavement, concrete floors and unit conversions.

لینک دانلود