تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Up2Specs Pavement Calculator v2.0 x86 – Win

ماشین حساب پالت یک نرم افزار مستقل از بخش نقشه برداری و زمین کاری وب سایت CE CALC است. بر روی پلت فرم ویندوز .NET اجرا می شود. آن را محاسبات مهندسی عمران برای هندسه ترافیک / جاده، نقشه برداری / زمین، پیاده رو، طبقه بتنی و تبدیل واحد انجام می شود. Up2Specs Pavement Calculator یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Up2Specs است که در رده نرم افزار های محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌ها قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌ها است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌ها امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Up2Specs Pavement Calculator را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌ها است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Up2Specs Pavement Calculator با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌ها همراهی خواهد کرد. نرم افزار Up2Specs Pavement Calculator تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌ها برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌ها و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App Up2Specs Pavement Calculator center

ویژگی های نرم افزار Up2Specs Pavement Calculator :– سادگی کار با نرم افزار– انجام محاسبات طراحی برای خاک‌ریزی بزرگراه‌ها، جاده‌ها و خیابان‌ها– محاسبه فاصله عبور، توقف، لغزش و شیب عرضی جاده– محاسبه عوارض و جدایش، آزیموت و ضخامت خاک‌ریزی مطابق اصول AASHTO و UFC– محاسبه تختال‌های بتنی تقویت نشده و تقویت شده با فیبر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌ها– نرم افزار کاربردی محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌ها-انجام محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Up2Specs Pavement Calculator  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Up2Specsنوع نرم افزار :  ابزار محاسبات خاک‌ریزی بزرگراه‌هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Up2Specs Pavement Calculator v2.0 x86

Pavement Calculator is a stand alone software of the surveying and earthwork portion of the CE CALC website. Runs on the Windows .NET platform. It Performs Civil Engineering calculations for traffic/road geometry, surveying/earthwork, pavement, concrete floors and unit conversions.

لینک دانلود