تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Up2Specs Surveying Calculator v2.0 x86 – Win

نقشه برداری ماشین حساب یک نرم افزار مستقل از بخش نقشه برداری و زمین کاری وب سایت CE CALC است. بر روی پلت فرم ویندوز .NET اجرا می شود. آن را محاسبات مهندسی عمران برای هندسه ترافیک / جاده، نقشه برداری / زمین، پیاده رو، طبقه بتنی و تبدیل واحد انجام می شود. شرکت Up2Specs سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های  انجام محاسبات نقشه‌برداری است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های  انجام محاسبات نقشه‌برداری امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Up2Specs Surveying Calculator را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  انجام محاسبات نقشه‌برداری است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های  انجام محاسبات نقشه‌برداری افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Up2Specs سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه  انجام محاسبات نقشه‌برداری دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای  انجام محاسبات نقشه‌برداری هستید نرم افزار Up2Specs Surveying Calculator یکی دیگر از محصولات Up2Specs  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  انجام محاسبات نقشه‌برداری بر آورده سازید. نرم افزار Up2Specs Surveying Calculator با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  انجام محاسبات نقشه‌برداری همراهی خواهد کرد. نرم افزار Up2Specs Surveying Calculator تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  انجام محاسبات نقشه‌برداری برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  انجام محاسبات نقشه‌برداری و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App Up2Specs Surveying Calculator center

ویژگی های نرم افزار Up2Specs Surveying Calculator :– سادگی کار با نرم افزار– محاسبه هندسه ترافیک یا جاده– محاسبه نقشه‌برداری و خاک‌ریزی– محاسبه پارامترهای کف‌سازی و سنگ‌فرش– انجام محاسبات کف‌های بتنی– تبدیل واحدهای رایج مهندسی به یکدیگر– محاسبه آزیموت، عوارض و انحرافات زمین– محاسبه مساحت بر پایه مختصات– قابلیت نقشه‌برداری توپوگرافیک-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  انجام محاسبات نقشه‌برداری– نرم افزار کاربردی  انجام محاسبات نقشه‌برداری-انجام  انجام محاسبات نقشه‌برداری با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Up2Specs Surveying Calculator  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Up2Specsنوع نرم افزار :  ابزار  انجام محاسبات نقشه‌بردارینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Up2Specs Surveying Calculator

Up2Specs Surveying Calculator v2.0 x86

Surveying Calculator is a stand alone software of the surveying and earthwork portion of the CE CALC website. Runs on the Windows .NET platform. It Performs Civil Engineering calculations for traffic/road geometry, surveying/earthwork, pavement, concrete floors and unit conversions.

لینک دانلود