تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار USB Image Tool 1.75.1 – Win

ابزار USB می تواند تصاویری از درایو های فلش USB و پخش کننده های MP3 ایجاد کند که به عنوان درایو USB نصب شده اند. این اجازه می دهد تا بین تصاویر با سبک های مختلف موسیقی را در MP3 Player خود تغییر دهید یا تصویر دقیق تهیه پشتیبان از USB Stick خود را تغییر دهید. نرم افزار USB Image Tool یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های  ایمیج گرفتن از درایو‌های USB است که توسط گروه نرم افزاری USB Image طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه  ایمیج گرفتن از درایو‌های USB به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های  ایمیج گرفتن از درایو‌های USB کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار USB Image Tool به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه  ایمیج گرفتن از درایو‌های USB برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. USB Image Tool با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه  ایمیج گرفتن از درایو‌های USB هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار USB Image Tool را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

www.download.ir USB Image tool 5 (2)

ویژگی های نرم افزار USB Image Tool :– سادگی کار با نرم افزار– امکان ایجاد فایل ایمیج از درایوهای فلش USB.-قابلیت بازیابی درایوهای فلش USB.-پشتیبانی از فرمت‌های ایمیج فشرده.-قابلیت نمایش اطلاعات دستگاه USB.امکان مدیریت ایمیج‌های USB مورد علاقه.-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  ایمیج گرفتن از درایو‌های USB– نرم افزار کاربردی  ایمیج گرفتن از درایو‌های USB-انجام  ایمیج گرفتن از درایو‌های USB با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار USB Image Tool  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   USB Imageنوع نرم افزار :  ابزار  ایمیج گرفتن از درایو‌های USBنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

USB Image Tool

USB Image Tool 1.75.1

USB Image Tool can create images of USB flash drives and MP3 players, that are mounted as USB drives. It allows you switch between images with different music styles on your MP3 Player or to make an exact backup image of your USB Stick.

لینک دانلود